Громадський активіст вимагає від депутата облради Василя Столяра виконати передвиборчі обіцянки

29 Серпня 2016, 08:30
3410 Джерело: tva.ua

В Район.Рожище звернувся голова ГО «Громадська рада з розвитку міста Рожище» Олександр Гаврук.

Олександр Сергійович, запевняє, що громада дуже обурюється бездієвістю  народних обранців. Особливо прикро те, що депутатські обіцянки залишаються «поза бортом», як тільки народні обранці стають до керма.

«13 липня 2016 року я подав письмове звернення на ім’я депутата Волинської обласної ради від нашого міста Василя Столяра. В листі, ми, стурбована громада, просимо пана Василя нарешті  розпочати втілювати в життя свої передвиборчі обіцянки. А саме, поновлення роботи консервного заводу, що було основним пунктом в його програмі.

До речі, про це він так переконливо заявляв в статті "Консервний завод запрацює" надрукованій в "Нашому краї" в  43 номері від 22 жовтня 2015 року. На жаль, в редакції "Нашого краю" мені відмовили надрукувати моє звернення до депутата.

Одним словом, з часу обрання Василя Столяра депутатом пройшло десять місяців, однак жодного разу цей народний обранець не прозвітував перед своїми виборцями про свою роботу. Все його спілкування із нами, виборцями, зводиться до простих відмашок. На наше письмове звернення, яке ми надіслали більше місяця тому, немає відповіді. А це порушення Закону України «Про звернення громадян».

Тому змушені звертатися до обраного депутат через пресу, аби отримати відповідь на наступні запитання», - каже Олександр Гаврук  

«Шановний Василь Андрійович, дайте відповідь, коли будуть завершені роботи по ремонту за запуску консервного заводу в місті Рожище?

Коли Ви, як голова постійної комісії обласної ради з економічних питань виконаєте доручення щодо організації перевірки робіт по незаконному використанню корисних копалень (пісок) в карʼєрах району?

І коли буде сплачений борг за землю консервного заводу в міський бюджет?», - йдеться у звернення до депутата Волинської обласної ради Василя Столяра.



 


 

Коментарі
29 Серпня 2016, 12:44
А куди продукцiю дiвати?йiвропа свою продукцію не знає кому впихнути після санкцій до росєї.
29 Серпня 2016, 13:34
А ми з тобою будемо пити!
29 Серпня 2016, 15:36
Да.... "Змістовне звернення...."
29 Серпня 2016, 15:36
А чого ж ти ще чекав від Гаврука??????????
29 Серпня 2016, 16:47
Видно що ти йолоп
29 Серпня 2016, 18:02
А чого про мера Поліщук забули, чи тільки порядні люди насолили огірків та закрили сік березовий з шепшиною у домашніх умовах
29 Серпня 2016, 20:02
Шановні колеги! Дозвольте нагадати Вам ст. 36 ЗУ "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні": "Редакція не зобов'язана відповідати на листи чи пересилати їх до інших інстанцій". Оскільки лист не оформлений як відкрите звернення, а адресований В. Столяру, ми й порадили О.Гавруку надіслати його адресату.
29 Серпня 2016, 20:36
Вiддайте той завод Безверхому вiн його в металолом пустить як i сiльмаш,проблема зникне автоматично
29 Серпня 2016, 20:49
Якщо б ви уважно читали, то б побачили, що редакція жодним словом вас ні в чому не звинувачувала. А от О.Гавруку треба було пояснити посилаючись на Закон України, чому ви не можете опублікувати. Бо він називав зовсім іншу причину відмови. І, напевно, ви здогадуєтеся яку...
29 Серпня 2016, 23:03
Шановний Гаврук , а ти до всіх наших обласних депутатів зроби запити чи вони виконали свої обіцянки. Поремонтували дороги після перевізки піску. Чи ти в иконуєш чиюсь "заказуху".
30 Серпня 2016, 04:35
Мені казала подруга що він присчлужник у долюка та шварцкопів, може і правда що землю атошникам не виділяє тому що продався
30 Серпня 2016, 11:32
Наш край відмовився надрукувати, бо він Столяр їм двері вставив.
30 Серпня 2016, 13:10
Олександру Гавруку ми все пояснили, як треба. Яку причину відмови він назвав вам, не здогадуємось.<br/>До Юлі. Столяр не вставляв двері в редакцію - прийдіть подивіться, у нас ті самі двері, що були встановлені при спорудженні редакції. Нові двері в друкарні. Друкарня і редакція - це зовсім різні речі, чого у Рожищі чомусь не розуміють.
30 Серпня 2016, 13:13
Редакції я нічого не вставляв - вона ж редакція. А от тобі якщо хочеш - можу вставити....
31 Серпня 2016, 00:30
Досить піаритись, наш край не цікава газета, працюєте в радянському стилі. Скоро підете на свій хліб і нарешті закриєтесь .
31 Серпня 2016, 01:52
підскажіть свій стиль роботи
31 Серпня 2016, 12:04
точно ця бригада - одна шайка-лєйка ще й Гаврук від їхнього імені по установах Рожища та Луцьку дуркує і цим на кожному повороті вихваляється. Ліпіни відпочивають
31 Серпня 2016, 12:07
Ніхто не пише про виконання обіцянок Столяром, всі налетіли на Гаврука.
31 Серпня 2016, 12:30
Таки й дійсно правду кажете, ніхто не питає у Столяра виконання його обіцянок. А знаєте чому? А тому що пишуть то не прості люди ,яким потрібна робота, які щиро вірили в обіцянки і йшли голосувати за нього. Пишуть підхаліми, які отримали від депутата якусь вигоду. Ота купка продажних &quot;людей&quot;, які думають тільки за себе і свої животи. Щодо Гаврука, то справді чоловік він дивний, але погодьтеся часто-густо піднімає такі питання, про які всі &quot;нормальні&quot; говорять на кухні, а потім в очі либляться. Щодо непродажності ЗМІ, то вже б краще мовчали, а то добре знаєте що &quot;в пушку&quot;, а тут виставляєтеся &quot;незайманими&quot;. Люди, депутати мають виконувати свої обіцянки. І коли народ піднімає це питання, то не треба його мішати з багнюкою. Бо, можливо, зараз ви і живете підкормлюючись з кишені свого хазяїна, але завтра будете скніти і просити милості в того народу, який сьогодні просто хоче не щоб йому просто так давали гроші, а працювати.