Самооборонівці запрошують на патріотичний автопробіг

17 Серпня 2016, 08:00
2190

24 серпня об 11.30 з площі Незалежності у Рожищі стартує автопробіг «Разом - до миру!».

"Для тих, хто бажає підтримати цю ініціативу, потрібно мати авто і пальне з розрахунку приблизно на 80 кілометрів, а також прикрасити транспорт національною символікою.

З Рожища автоколона організовано попрямує до обласного центру, де приєднається до луцьких автомобілістів-патріотів.

Маршрут автопробігу в обласному центрі: Театральний майдан - вулиця Винниченка - проспект Перемоги - проспект Соборності - проспект Молоді - проспект Відродження - вулиця Рівненська - проспект Волі.

Запрошуємо приєднуватися усіх, хто хоче гідно відзначити 25-річчя нашої Незалежної України!", - йдеться на сторінці ГФ "Народна саммоборона міста Рожище" в соціальній мережі Facebook.

Коментарі
17 Серпня 2016, 11:29
Клоуни патріотичні,зробіть щось розумніше,як кататись і небо своїми автівками коптити.
17 Серпня 2016, 12:13
100%
17 Серпня 2016, 12:21
200%
17 Серпня 2016, 12:29
Було б значно патріотичніше проїхатись до Луцька і визбирати сміття на обочинах, але боюсь, що не знайдеться учасників. В звязку з цим, будемо виявляти патріотизм криками СЛАВА і далі по тексту.
17 Серпня 2016, 12:35
в сторрону соколя гггггг! щоб назад тільки пішком!!!!!!!!! ггггггггггг
17 Серпня 2016, 12:48
Через таких, як ви, у нас і війна. Давайте обгаджуйте мене, це все на що ви здатні!!!!!
17 Серпня 2016, 14:35
Ви у себе зробіть. То чому Луцьк? Давай Херсон. А з Луцька сюди хтось приїде? І по Рожищенському району. Потріть біля скроні.
17 Серпня 2016, 16:28
Набридло, що у всі свята самооборона носа свого пхає. Патріоти... Не прапорці і вишиванки на Ваших маших є патріотизмом, а Ваші дії, не киньте свого бичка нна нашу землю, не плюйте на неї, не обманюйте своїми махінаціями рожищан... Автопробіг - патріотично. Достали всіх вже
17 Серпня 2016, 16:56
А дійсно візьміть патріотично по Рожищенському районі проїдьтеся. Сміття патріотично позбирайте по березі. Патріотично передайте пальне в АТО. Клоуни клоунами та й годі.
17 Серпня 2016, 17:02
Чуєш зас--нець, то часом не ти патріотично їздив на Схід???
17 Серпня 2016, 17:45
а чого такий кіпіш ? всі хто щось пропонують - вийдіть і почніть те що задумали, ПОЧНІТЬ. Читайте уважно - ЗАПРОШУЄ. не заставляє, не примушує. кому муляє очі тихо прочитали і забули. хтось просить гроші на заправку чи як? крім молоді і дітвори на ВЕЛОпробіг ніхто не відгукнувся. що пісятєлі на вєлік не наклацали ? чи може вишиванки одягаєте - бо так всі роблять ? впевнений в барах по вечорах просираєте кругленькі суми і до сміття всім діла нема. а кому набридо - мотузка і мило в допомогу!
17 Серпня 2016, 18:28
Перш ніж комусь пропонувати мотузку і мило, ти, тупоголове стерво, пригадай слова великого Кобзаря: "А той, щедрий та розкошний, все храми мурує; та Отечество так любить, так за ним бідкує, так із його, сердешного, кров, як воду, точить!.." Оці слова про вас, срані патріоти, великий Шевченко промовив ще 200 літ тому....
17 Серпня 2016, 18:36
Та що Ви їм цитуєте Шевченка. Це ж зброд, для них в Україні Шевченко один - і той футболіст.
17 Серпня 2016, 18:57
Респект і повага таким людям.
17 Серпня 2016, 19:01
А тепер про схід. Я на сході був ще раніше ніж хто, це раз, і в Криму, і в Києві на революції. Але на відміну від тебе і таких ,як ти чудо не ходжу по рідному місті Рожище і не кричу. Камуфляжів не одягаю і орденів не чіпляю, а тихенько роблю свою роботу.
17 Серпня 2016, 19:05
Вперед "самооборона"! ХХОТЬ ЯКАСЬ КОРИСТЬ БУДЕ З ВАС. "Рожищани, для рембригади (не контрактників!!!), яка базується на Золочівському полігоні потрібні 3 машинки для стрижок, 3 праски та 3 дошки для прасування, а ще підмінний одяг (можна вживаний) для ремонту автомобілів.
17 Серпня 2016, 19:12
«Знайомся, то Сержант», – киває на грайливого пса при вході на подвір'я старший солдат 51-ої бригади Ігор Лавренюк. На будці Сержанта прибиті три брудні медалі. <br/>«Навіщо мені нагороди від влади, яка називає героєм та захисником, і в той же час намагається засадити за ґрати», - розповідає 23-річний юнак та запрошує у дім
17 Серпня 2016, 19:31
влада-одні вискочки і бездарі.а ще_морально нечисті люди.таких у районі ще не було.найчистіший серед них усе таки наш мер-поліщук.
17 Серпня 2016, 19:42
Мер кажете найчистіший. А коли були продані здоровенні тополі підприємцю Шинкаруку позаминулої зими, то міська рада була в темі. При чому вирізали лише товарну деревину, мотивуючи, що дерева начеб-то аварійні, проте якраз зламані, всохлі дерева та інший непотріб залишили на березі. Також залишили здоровенні пеньки та купи гілля. Підприємець зібрав вершки, добре заробив, однозначно поділився з.... А тепер кажуть міська рада ні до чого. Чому благоустрій та рекультивацію цієї території не зробив Шинкарук? Чому гілки, залишки деревини, пеньки прибирали працівники Дільниці благоустрою за наші з вами кошти? Чому громада має організовувати толоки самостійно, витрачати власний час та ресурси, тоді коли є такі собі підприємці та чиновники, які дерибанять народне добро. Вийшло як завжди: забрали цінну деревину, насрали та поїхали. Ні дорогенькі - слід було облагородити територію, або хоча б допомогти активістам інвентарем чи бензином для мотокіс. А мерія хай оголосить, скільки було заплачено за тополі. А ми подивимося чи не продешевив &quot;основний лісник&quot; міської ради.
17 Серпня 2016, 20:27
А цікавіше придумать змогли патріоти..
17 Серпня 2016, 20:35
Самооборонці поки що запрошують,а не під дулом заставляють.
17 Серпня 2016, 21:30
Дуже цікаво спостерігати за словесними баталіями між тими, хто усвідомлює ситуацію реально і тими, хто хоче пригнути вижче своєї голови. А ще цікавіше усвідомлювати, що чомусь не згадують папєрєдніків - мабуть вони трохи кращі були)))
17 Серпня 2016, 22:12
Вірите! Не гірші - це точно.
17 Серпня 2016, 23:03
На всі 100%
18 Серпня 2016, 00:19
На всі 200%
18 Серпня 2016, 10:17
Ви, писарі!!!!! Ви так самооборону засуджуєте , а ви чим виявляєте свою патріотичність? ти що, посадили свої дупи на крісла і пальцями по буквах штопаєте, малиб хоч краплю сорому таку дурню писати!!!! самооборона багато зробила для наших хлопців і дорочі я знайома із всіма членами самооборони. половина з них це УЧАСНИКИ АТО, наші захисники!!! А це що вони роблять автопробіги це для того щоб про них не забувала ВЛАДА, бо чесно кажучи дуже прикро, що вона про них вже забула. А якщо вам так усе не подобається, вийдіть на автопробіг до початку і запропонуйте свої заходи, а то тільки вміють що писати анонімно критикуючи всіх і все!!!! майте сміливість показати свої пики всім людям. а якщо ні то для вас є вихіж: ЧИМОДАН----ВОКЗАЛ----РАСЄЯ!!!!!!!
18 Серпня 2016, 10:30
Шановна, дуже добре, що Ви знайомі з усіма членами самооборони, але Вам би не завадило пройти ще раз шкільний курс з української мови, перед тим як говорити про високе.
18 Серпня 2016, 10:53
Ти така&quot;патріотка&quot;як і самооборона війною прикриваєшся.учасниками АТО,захисниками,а за автопробіг краще помовчи..
18 Серпня 2016, 13:15
А ти майбути під своїм ім'ям та прізвищем тут строчиш, чудило!!!!!
18 Серпня 2016, 13:58
Чому пропадають коментарі від Валентина?
18 Серпня 2016, 16:24
Ти патріатка вже &quot;учасників АТО&quot; мають і ті хто реально був в бойових діях і ті хто не був, а замутив собів учасника АТО .
18 Серпня 2016, 16:36
Вже одного &quot;учасника Ато&quot; судили недавно за згвалтування. Пом&quot;якшувальні обставини &quot;учасник ато&quot;. То, що може тепер, коли маєш учасника ато, то можна будь-які тяжкі злочини чинити бо &quot;учасник ато&quot;.
18 Серпня 2016, 16:57
І ще, &quot;поки запрошують, а не під дулом заставляють&quot; ось Ваша суть, як Вам буде вигідно, то і зброю дістанете... все рожище знаю про ваші подєлкі...