Депутати міської ради затвердили список присяжних Рожищенського районного суду

16 Серпня 2016, 14:39
7494

Під час чергової сесії Рожищенської міської ради сьомого скликання, з метою забезпечення безпосередньої участі народу у здійсненні правосуддя, депутатами було затверджено список присяжних Рожищенського районного суду.

Про це йдеться на сторінці Рожищенської міської ради в соціальній мережі Facebook.

Тож присяжними в Рожищенському районному суді будуть: підприємці Юрій Бенещук, Олег Давидович, Вадим Зінгель, Віра Шварцкоп, безробітний Олександр Гаврук, пенсіонери Сергій Дунець та Марія Мартинюк, вчитель-організатор Вікторія Котовська, заступник директора ЗОШ №2 Тетяна Ліснійчук, директор ЗОШ №1 Мирослав Максимюк, заступник головного лікаря Рожищенської ЦРЛ Олександр Моргун, керівник народного аматорського театру РД "Просвіта" Наталія Марценюк. 

Коментарі
16 Серпня 2016, 18:23
Та серед них крім Дунця жодного юриста. Я, звичайно, розумію що наявність спеціальної освіти у присяжних не обов'язкова умова (в нас вона й для генпрокурора, як виявилося, не обов'язкова), але все ж на суті питання та процесуальних моментах не завадило б розумітися. Як не як долі людей збираються вирішувати. Одні депутати переважно, а де ж представники широкої громадськості, авторитетні люди з вулиці без політичної приналежності та будь-яких симпатій та заангажованості? Попризначали самі себе. Ганьба та й годі!!!!!
16 Серпня 2016, 18:36
Будуть присяжними... пока когось не вивезуть в ліс...
16 Серпня 2016, 20:57
Шановний, якщо ви вважаєте, що людину можна судити і оцінювати її можливості тільки з цієї сторони, про яку ви пишете, то гріш вам ціна!
16 Серпня 2016, 21:45
Редакція.ви маете бути неупередженими.сприймати будь-яку точку зору і займати нейтральну позицію.Інакше.ви в чиемусь кармані...
16 Серпня 2016, 23:00
Обрали.?..хто кого.
16 Серпня 2016, 23:20
В країні рабів суд присяжних-цікаво.
17 Серпня 2016, 00:55
На коментар ОЙ ЛЕЛЕ ви зреагували. Тільки де ж сам компнтар - встигли видалити? Точно так, як і мй щодо будинку-67. Ви справді кишенькова преса, перепрошую за нечемність
17 Серпня 2016, 01:01
А ви спробуйте не звинувачувати людей анонімно, а просто підійдіть до неї і поясніть чому вона не може бути в складі присяжних! Просто вже не сила терпіти звинувачення і претензії до людей від вас "панове безликі критики"!!!
17 Серпня 2016, 01:16
Депутати самі себе пообирали! Це сміх, ті хто нам розповідав про справедливість, самі сунуться туди, де по-справедливості є більш гідні жителі міста. Чому все робилося &quot;по-тихому&quot;?Де оголошення в газеті? Який конкурс на місце присяжного? Чому депутати узурповують владу- а саме це і є узурпація третьої гілки влади на місцевому рівні!<br/>Чому Ви пишете про результат? А де оцінка журналіста про неприпустимість таких дій з боку влади? Будьте професіоналами, а не виконувачами!
17 Серпня 2016, 03:36
Заспокойтеся!Всеодно ті присяжні-то для галочки.Хто іх слухати буде? Як і раніше судитимуть за бабло!Ви що.суддів наших не знаете?
17 Серпня 2016, 16:47
Ну, що тут можна сказати. Клоуни обрали клоунів.
17 Серпня 2016, 16:50
Скажіть мені шановні &quot;присяжні&quot;. Що вам ще не вистачає? А, коли це&quot; шановни&quot; заступник головного лікаря Рожищенської ЦРЛ Олександр Моргун має виконувати свої безпосередні обов&quot;язки?
17 Серпня 2016, 18:39
А його безпосередні обов'язки - це ви про що? Попити кави та посидіти за монітором він у будь-якому випадку встигне. Чи може ще якісь є, про які я не знаю?
17 Серпня 2016, 20:44
У день засідань присяжні будуть брати за основним місцем роботи вихідний за власний рахунок...
17 Серпня 2016, 20:58
Що їм не хватає??? Хочеться халяви, бояться не встигнути....
18 Серпня 2016, 13:42
Який ти нафіг знаючий? Який вихідний за власний рахунок? Оплата буде здійснюватися за кошти судової адміністрації із розрахунку середньої зарплати судді, а це дуже скоро буде 40 тис. на місяць, а за той день, що присяжний так би мовити тяжко відпрацює набіжить десь біля 2 тис. грн. &quot;Солідная прибавка к пенсії&quot;. Ось звідки ноги ростуть. &quot;Вєршітєлі судєб, блін&quot;!!!!!