Без правил та культури: У Рожищі вантажівка перешкоджає руху автомобілів

12 Серпня 2016, 15:01
2737

Якщо ви не пам`ятаєте, шановні читачі, то ми вам нагадуємо, що на нашому сайті досі є рубрика: Фотофакт «Без правил та культури».

Тому не забувайте надсилати нам на поштову скриньку ([email protected]), свої фото- чи відео докази порушення правил дорожнього руху, чи інші неправомірні діяння громадян, а ми в свою чергу будемо їх опубліковувати.

 

Сьогодні до нас надійшов лист та фото від Іванни Л., яка пише: "Шановна редакція, прошу вас опублікувати такий фотофакт. В центрі міста, поблизу ТЦ "Велес" днює і ночує машина з кавунами. Біля неї неможливо пройти, приходиться виходити на проїжджу частину. Машини й то ледве розминаються. На зауваження, водій сказав, що він лише розвантажується, але ж то не правда. Чому поліція не реагує на такі порушення? І, взагалі, хто дав дозвіл там торгувати?".



 

Як бачимо на фото, машина дійсно є перешкодою для пішоходів.

Коментарі
12 Серпня 2016, 21:24
Ця машина не мішала 10 років нікому,а тепер всякє бидло завідує.<br/>СТОЯЛА СТОЇТЬ І БУДЕ СТОЯТИ, БО ТАМ Є НЕ ЗАБОРОНЕННА ЗОНА ДЛЯ СТОЯНКІ.
12 Серпня 2016, 21:32
НАрод такий. НЕ ДАЙ БОГ РОЗБАГАТІЄШ.
12 Серпня 2016, 21:42
Машину справді обійьти важко,особливо коли ідеш з дитиною
12 Серпня 2016, 21:42
Дивись, як пишете. Не бидло. Аби незгоріло.
12 Серпня 2016, 21:50
Шановна, що написала цей лист, питання до вас. А де прописано в ПДР, що там не можна стояти? Навіть якщо і не ця машина, то інші стоять по 2-3 в ряд. Машини там розминаються без перешкод і людям є прохід. Ще не одна людина, окрім вас, не жалілась на це. Звичайно є такі вийнятки, як ви, які виходять на середину дороги і обходять машину, але зазвичай всі проходять біля машини і ним вистачає місця, принаймі не жаліються. Поважайте чужу працю, адже машина стоїть не просто так, це людський дохід.
12 Серпня 2016, 22:32
Прийди це мені в очі скажи
12 Серпня 2016, 22:41
І що толку що ви все це публікуєте . Тільки за сьогоднішній день я бачив на дорозі біля управління соцзахисту та управління апк більше десятка машин припаркованих повністю практично на тротуарі. Та все це хамство у нас кругом. Результат від ваших публікацій нульовий . В поліцію передавайте
12 Серпня 2016, 23:54
Це центральна частина міста і в'їзд вантажних автомобілів такою вантажепідйомністю, взагалі, заборонений.
13 Серпня 2016, 00:16
До Олександра<br/>20:54 12.08.2016<br/>Це центральна частина міста і в'їзд вантажних автомобілів такою вантажепідйомністю, взагалі, заборонений.<br/>...<br/>Власник цієї машини, підприємець, який має магазинчик біля ТЦ &quot;Велес&quot;. І він приїзджає на місце своєї роботи, для розвантаження товару. Хотів &quot;блєснути умом&quot; і то не вийшло.
13 Серпня 2016, 00:19
До Олександра<br/>18:42 12.08.2016<br/>Дивись, як пишете. Не бидло. Аби незгоріло.<br/> ...<br/>А ось це, з легкістю можна вважати за погрозу. Власник цього авто, може піти написати заяву і вас знайдуть по IP-адресу. І тоді побачимо, які ви сміливо будете.
13 Серпня 2016, 00:20
Слухайте в менеитам є торгова точка і ця машина стоїть під вигрузку.<br/>І притурговує даже якщо вона не буде торгувати всерівно вона там буде стояти,бо по правилах ДРУ вона не заважає ні кому
13 Серпня 2016, 00:47
Якщо ви так дуже сильно заздрісні люди, то в мене є знайомий який вам все розкаже, як і по чьом заробляюця гроші.<br/>Доречі на цій машині дуже солодкі кавуни і дуже хороший продавець.<br/>Зауважу,що в колібрімі кавуни дешевші но такє говно,що їсти не можливо.
13 Серпня 2016, 03:08
Цікаво, чи сплачує власник автомобіля податки і скільки? Оскільки в нього не одна точка плата повинна бути не маленька.
13 Серпня 2016, 05:28
Ви такі наївні, думаєте вам тут зразу все напишуть. Мда, людям просто нема що робити. І чому це вас так цікавить, саме цей підприємець, коли в Рожищах, а особливо в торгівлі, їх десятки? Конкурент напевно сильний, якщо ви вже так сильно заїлися за це. Нехай вас не цікавить питання про податки, а особливо скільки, цікаво чи ви їх сплачуєте.?! А свого довгого носика і свою нікому не потрібну думку, залиште при собі.
13 Серпня 2016, 05:42
Якщо у вас є якісь питання чи притензії, то краще підійдіть і запитайте-скажіть особисто. А не тут, спираєте свою злобу і ненависть, на ні в чому не винних людей. Та ще й притому сидячи за комп'ютером, під анонімним іменем.
13 Серпня 2016, 12:38
Мабуть заїло що в 02:42 пишеш) (для вантажного авто там не місце для стоянки!!!)
13 Серпня 2016, 14:42
До Аноніма<br/>09:38 13.08.2016<br/>Мабуть заїло що в 02:42 пишеш) (для вантажного авто там не місце для стоянки!!!)<br/>...<br/>Вже й тут придерлися, в яку годину було написано, я в шоці. Авто стоїть для загрузки та вигрузки товару. Які ще питання?
13 Серпня 2016, 16:23
Людина яка створила цю історію дуже завідує.<br/>Машина та нікому не мішає абсолютно і як було написано, по ДПУ все законно від поліції не може бути ніякіх притензій до тієї машини і її власника
13 Серпня 2016, 16:41
Анонім<br/><br/>11:42 13.08.2016<br/><br/>До Аноніма<br/>09:38 13.08.2016<br/>Мабуть заїло що в 02:42 пишеш) (для вантажного авто там не місце для стоянки!!!)<br/>...<br/>Вже й тут придерлися, в яку годину було написано, я в шоці. Авто стоїть для загрузки та вигрузки товару. Які ще питання?<br/>......<br/>НЕ СТОЇТЬ, А НОЧУЄ!!
13 Серпня 2016, 19:47
Вже й тут придерлися, в яку годину було написано, я в шоці. Авто стоїть для загрузки та вигрузки товару. Які ще питання?<br/>......<br/>НЕ СТОЇТЬ, А НОЧУЄ!!<br/>... <br/>Не ночує, а приїзджає в ранці і їде в кінці робочого дня. Ще якісь питання?
14 Серпня 2016, 01:42
яке прізвище у цього власника автомобіля?
14 Серпня 2016, 20:16
Підійди і запитай. Чи сміливості не вистачить?
15 Серпня 2016, 00:25
це Трофімчук,він такий по житті.ніякого виховання і ніякої культури в них немає.
15 Серпня 2016, 06:09
Це класний дядько,шо ти лєпіш.Іди проспись а то скоро своєю ненавистю заллєш весь сайт.
15 Серпня 2016, 15:03
там вся сімейка така безпардонна і невихованна.Це факт,на базарі всі знають.Що батьки що діти
15 Серпня 2016, 16:32
До речі дякую за рекламу кавунів.
15 Серпня 2016, 19:52
Мені подобається те, що в усьому поганому ми знаходимо і багато хорошого. Так тримати!
16 Серпня 2016, 22:04
Я впевнений, все погане пише одна і та ж людина.<br/>Так що розслабся ніхто тобі не повірить.Якщо ти за щось не любиш їх, то не потрібно обсирати тут.<br/>Нормальна там сім'я. А от твоє виховання видно яке,сиди і пиши далі тут. Ідеальне ти наше.
16 Серпня 2016, 22:08
На скільки зараз гнилі люди пішли.<br/>Спочатку писали за машину, а потім перейшли на особистості.<br/>Все було продумано так, щоб обсудити цю сім'ю. Цей світ деградує
17 Серпня 2016, 17:43
ви помиляєтесь,чисто випадково зайшов сюди і пишу свою думку,працюю з ними на одному ринку і можу підтвердити,що написане вище правда,хай задумаються!