Міськрада спрямувала 68 430 гривень на ремонт дороги на території лікарні

31 Липня 2016, 16:30
1919

Під час черговій сесії депутати міськради не оминули клопотання головного лікаря Рожищенської ЦРЛ Віктора Редзія про сприяння у виділенні додаткових коштів з міського бюджету на проведення поточного ремонту асфальтобетонного покриття на території лікарні, яке знаходиться у вкрай незадовільному стані та створює загрозу під час транспортування пацієнтів до лікувального закладу.

Мова йшла про проміжок дороги від центральних воріт до приймального відділення.

Депутати одностайно проголосували за дану пропозицію та спрямували кошти у сумі 68 430 гривень у вигляді іншої субвенції з міського бюджету в районний для проведення вище зазначених робіт.

Коментарі
01 Серпня 2016, 00:39
Чому клопотання до міської, а не до районної ради? Лікарня в нас районна і кошти на ремонт ПОВИННІ виділятись з районного бюджету.
01 Серпня 2016, 00:54
Та є і до районної. Глянемо, чи виділять. На тижні сесія. Чи знову Іночка припише собі цю роботу?))
01 Серпня 2016, 01:26
трупакам по якій дорозі іх возитимуть<br/>.ці гроші мохно було віддати вдовам загиблих у громадянській війні
01 Серпня 2016, 03:08
А яч що знову з течиком у прольоті
01 Серпня 2016, 13:02
Ти чудо сєпарське про яку ще громадянську війну тут розказуєш? В нас іде війна з Росією та даунбасовським криміналітетом.
01 Серпня 2016, 16:26
Депутат, а чи є ще звернення до сільських рад? Вони на землі дуже непогані кошти в свої бюджети кладуть. Лікарня районна і якби скинувся весь район то там не просто асфальт залатати, а й бруківку вистелити можна було б. Наше місто самотужки таку махіну як лікарня не потягне.
02 Серпня 2016, 00:48
Пропоную звернутись в СБУ знайти цього мудака сепарата&quot;яка різниця&quot; і хай запитають у нього яка це у нас йде війна.
02 Серпня 2016, 01:23
міська рада може ще гроші спрямувати?Або на дороги або на сквери.ну ще газетку ніяку випустити може (за наші х таки кошти).Ні розуму ні фантазії...
28 Серпня 2016, 03:14
Ти чудо ще неприйшло у воєнкомат добровольцем??бігом!чи бздиш хітрожопий????