В Копачівці активно працюють над створенням об'єднаної громади

30 Липня 2016, 21:25
2128

Сільський голова Олександр Совтис та депутат Копачівської сільради Олег Савчук об'їхали з пропозицією обєднання в територіальну громаду села Березолуки, Любче, Залісці, Іванчиці, Рудку-Козинську, Кременець, йдеться в повідомленні на сторінці громади у мережі фейсбук.

Ситуація така: підтримали пропозицію обєднання і пропонують продовжити роботу спільної робочої депутатської групи у селах: Березолуки, Яблунівка, Любче, Залісці, Ужова, Копачівка, Олександрівка, Підліски, Тростянка, Башова. Вважають, що інформації для прийняття рішень недостатньо, проте слід делегувати депутатів до спільної робочої групи у селах Кременець та Рудка-Козинська. Невдовзі - зустрічі з депутатами в Уляниках та Іванчицях.

Коментарі
31 Липня 2016, 01:26
створіть осбб
31 Липня 2016, 03:45
до голів сільських рад якщо не обєднаєтеся добровільно то обєднають примусово і з держави будете отримувати комбінацію з трьох пальців
31 Липня 2016, 04:15
люди добрі куда ж ви обєднуєтесь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! заробить плюсик одна чи дві людини (Гайворонська,Савчук і Ко), а будете в такій дупі. Запитайте в себе, що на краще змінилось за ЇЇ(Гайворонської) правління у районі? А забули ми всі про наші садочки чи школи ?????? Не творіть лихого!!!!
31 Липня 2016, 04:17
савчук хоче обєднання громад уже керував районом
31 Липня 2016, 08:04
Савчук вже накерував районом, а Солтис банками. Тепер ще об'єднаною громадою хочуть керувати. Позорище. Люди які в свому житті нічого корисного не зробили, іншими хочуть керувати. В Кременець і Рудку навіть не рипайтесь, там сильні голови, на поводку у Вас не підуть.
31 Липня 2016, 11:08
до чого тут солтис якщо не понімаєте то помовчіть це не тільки тут обєднання проходить читайте новини і побачите як обєднуються який в кременці він гребе все собі в карман людям запл атив перед виборами і проголосували а сільська рада іхня бідна
31 Липня 2016, 11:10
хто такий розумний писав то нехай стане і покерує
31 Липня 2016, 13:30
Яцюк з Хведчаком прекрасні голови,вони й без громади керують добре.
31 Липня 2016, 14:43
хведчак добре керує в свою кишеню
31 Липня 2016, 15:34
Кому як виходить
31 Липня 2016, 19:10
Казали Совтис від Деричинського, а я так розумію, що вже став Савчуковий. Саньок не продавай Копачівку Савчук розведе. Центром громади зроблять ПідліскИ, а тебе старостою.
31 Липня 2016, 19:15
Як би Х відтак не був, та нам ваших Совтисів, Савчуків, Конуців не треба. Вам ще далеко до нас. В вас бардак в сільській раді, клубі , садочку. Нам такі керівники не потрібні.
31 Липня 2016, 20:21
до чого тут совтис савчук конуць якщо в вас в клубі не бардак як ви кажете то в сільській раді повний бардак.но до вас кременця тоже ніхто не піде.ваш хведчак вже зовсім зажирів він платить гроші а ви за ним лізите
31 Липня 2016, 20:24
ценром громади точно підліски не будуть і савчук керувати не буде і саньок копачівки не продасть не переживайте він тут виріс і тут живе
01 Серпня 2016, 17:43
Хведчак тоже народився і живе в селі. Хотілося б знати, кому він платить, бо я живучи в селі такого не чув. Те , що він дбає про свою сім'ю - це лише підтвердження того, що є справжнім Господарем. Село за його головування своїх позицій не втрачає. Порівняйте наш клуб і &quot;Будинок культури&quot; в Копачівці. Наш садок і їхній. <br/>&quot;Заздрісні люди часто засуджують те, чого не вміють, і критикують тих, до рівня яких їм ніколи не дотягнутися&quot; Ф.Ніцше<br/>Зрештою не варто сваритися - молімося за мир !
01 Серпня 2016, 18:45
О, Наташа Хведчачка випадково заскочила на сторінку. Ніцше вона бач згадала.
01 Серпня 2016, 19:00
по вашому в Кременці, крім Н.Хведчак, ніхто не може цитувати ?
01 Серпня 2016, 19:11
Справа не в Ніцше. А в тому, що реально сільський голова працює в першу чергу на власне благо та благо своєї сім'ї. І робить він це як заправський бізнесмен в робочий час, будучи держслужбовцем. Спробуйте заперечити. А виправдовувати його в коментарях так яскраво може хіба що його жінка. Ось до того й мова про Н.Хведчак.
01 Серпня 2016, 19:25
це не виправдовування, працює він і для громади. Впевнений, що це так. Цікава виходить з вашого боку, коли мова йде про інші громади, то там все так, як треба, тільки не в Кременці.
01 Серпня 2016, 20:44
Льоня рулить бабло стриже і правильно робить
01 Серпня 2016, 20:45
Льоня рулить бабло стриже і правильно робить терпіли 5 років іще дурні потерплять
02 Серпня 2016, 12:22
яке ви маєте право обзивати дурнями громаду цілого села? І хто сказав вам, що &quot;терплять&quot;? Ще б усі села так жили, як Кременець
03 Серпня 2016, 14:02
&quot;Ще б усі села так жили, як Кременець&quot;. І, я так розумію, на вашу думку це заслуга Хведчака. Так сказать рай для людей Льоня створив в окремо взятому селі. Більш, ніж сумнівно. Якщо жителі Кременці добре живуть, то виключно завдяки власним силам.
03 Серпня 2016, 15:25
якщо у вас особисті неприязні до окремо взятих людей - не треба їх виливати на усіх.