Біля копачівського храму отаборилось понад півтисячі прочан

29 Липня 2016, 23:05
3281

Сьогодні, 29 липня, до Копачівки прибули учасники Хресної ходи. Понад 5 сотень людей, серед яких прочани з Ковеля, Ратнівщини, Старовижівщини зупинилися біля Свято-Вознесенського храму на ночівлю.



Чоловіки, жінки і діти різного віку розбили тут наметове містечко. Частина прочан розмістилася у сільському клубі, декого взяли на ночівлю місцеві селяни. 


«Учасники ходи несуть з Польщі чудотворну ікону Божої матері, яку називають Почаєвською», - каже настоятель Свято-Вознесенського храму села Копачівка Михайло Лесик.


Серед прочан є й ті, які нещодавно брали участь у хресній ході з Почаєва до Києва. Пан Микола каже, що ні спека, ні натерті мозолі не можуть затьмарити тої благодаті, яку відчуваєш, коли йдеш кілька годин поспіль у напрямку до святого місця.

«А хто ви такі, що питаєте? Може, журналісти-сєпаратісти?», - питає пан Микола. І додає: «У вас нема вибору. Приєднуйтесь до нас!».

Юнак Тарас йде з Ратного. Каже, що не вперше бере участь у цій ході. За його словами, такі паломництва відбуваються вже п'ять років поспіль.

Після Копачівки прочани попрямують до Луцька, а завершиться хода в Почаєвській лаврі 5 серпня.

Коментарі
30 Липня 2016, 02:16
Що за брєд. Цей сепаратист пан Микола ніколи такого слова не вживає. Для нього в Україні громадянська війна.
30 Липня 2016, 02:21
Ви точно мали на увазі пана Миколу, про якого тут йдеться? Навряд чи ви його знаєте. Він не місцевий.
30 Липня 2016, 02:23
Ягоди закінчились? Видно грибів немає...
30 Липня 2016, 02:24
Путінські поки на цьому тижні інформаційну атаку зробили. Це спроба нового витка гібридної війни. Цей кацапський піп хай розкаже краще звідки бабло ( москви ) взяли за ходу так платили. Бог розсудить ще цих служничків Путіна.
30 Липня 2016, 02:25
Путінські попи ...
30 Липня 2016, 03:16
Де копачівські патріоти
30 Липня 2016, 07:59
Для тебе немає нічого святого патріот ти безбожнпй.
30 Липня 2016, 09:29
А чому не написали, що в ході беруть участь 30 поляків і кілька білорусів?
30 Липня 2016, 10:51
Копачівка сьогодні в центрі подій ,але якось не в найкращому світлі.
30 Липня 2016, 11:19
В Копачівці батюшка дуже любить восхваляти Кирила!
30 Липня 2016, 13:45
Вас цікавить за чий рахунок фінансується московська хода із Святогірської лаври на Київ? Ось силочка....http://www.pravmir.ru/pravoslavnyie-volyini-otpravili-v-svyatogorskuyu-lavru-gumanitarnuyu-pomoshh/
30 Липня 2016, 14:54
всі коменти повний брєд. кому щось не подобається відкажіться від руского газу!!!!!!!!!!!!
30 Липня 2016, 14:59
шановна рожищанка якщо не боїтесь кари Божої можете далі наводити наклепи на духовенство Української Православної церкви Які є більшими патріотами України ніж ви тому що доказують це ділом а не брехнею Ви навіть небуваєте у нас на Богослужінні а пишете брехню і вводите в оману людей бережіть себе від гріха за нього треба відповідати
30 Липня 2016, 14:59
шановна рожищанка якщо не боїтесь кари Божої можете далі наводити наклепи на духовенство Української Православної церкви Які є більшими патріотами України ніж ви тому що доказують це ділом а не брехнею Ви навіть небуваєте у нас на Богослужінні а пишете брехню і вводите в оману людей бережіть себе від гріха за нього треба відповідати
30 Липня 2016, 17:53
Як би дивилося під час другоі світовоі війни,коли б радянські німці пішли б з мирною ходою на Москву? Чому представники московського патріархату не пішли з мирною ходою до Кирила?
30 Липня 2016, 18:20
Жодного разу на Богослужінні не чула, щоб отець Михайло "восхваляв" Кирила.
30 Липня 2016, 20:42
до кого на богослужіння ходити?до тих хто в бізнес віру перекрутив?до тих хто через церкву вибори потрібним людям і партіям робить?до тих хто говорить одне а робить зовсім інше?то що це за храми та церкви такі?
30 Липня 2016, 20:59
А мені дуже подобається наш копачівський батюшка.
30 Липня 2016, 21:03
В бога треба вірити!
30 Липня 2016, 21:07
Потапчук, ти знов за Копачівку взявся?
30 Липня 2016, 23:24
Потрібно вірити в Бога, а не в батюшку! Подобатись може гарний парубок. А копачівський батюшка був і помре москалем. Бути українцем і підтримувати іноземну церкву - це кінець державі. Так не нарікайте ні на кого... Бог все бачить...
31 Липня 2016, 00:19
згідна з Юлією Копачівський батюшка СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31 Липня 2016, 01:37
Спаси всіх Господи за розуміння і підтримку , а москалем, як мене називають ніколи не був і не буду А ВІру Святу православну буду сповідувати і захищати віру ту. яку прийняв Святий князь Володимир і вся Київська Русь
31 Липня 2016, 02:57
до рожищанки. Чиїм газком ДУПУ грієш???????????????????????? Розкажи свій БРЄД порошенку і всій верховній раді. тобі ше далекооооооооооооооооооооо КОПАЧІВКІ. сиди тииииихеесенькоооооооооо в с. рожище
31 Липня 2016, 12:24
Князь Володимир прийняв віру православну з центром в Києві а не Москві. А те як московські царі перебрали її до своїх рук та підкупляли патріархів, мабуть не чули. Ви під час своїх богослужінь читаєте молитву за уряд український, за військо українське та Україну, щоб вона була незалежна та процвітала. А нарахунок москаля , я б сказав можна бути москалем, але гірше служити москалю.
31 Липня 2016, 13:10
та дайте спокій вже тим Лесикам !!!!!!!!!!!
31 Липня 2016, 14:41
Московські попи освячували зброю якою вбивали наших солдат. Ніколи наш народ не буде щасливим поки не буде мати Бога в серці , а не в церкві. І чвари в громаді будуть доти , доки будуть ділити нас. Треба щоб люди самі захотіли бути одним народом. А москалі завжди вміли маніпулювати .
31 Липня 2016, 16:05
Досить знущатися над душами Копачівців . Ти правду скажи, якого Володимира мав на увазі, який Володимирович? Вам корочки ФСБ видасть?