Безробітних в районі зменшилось

29 Липня 2016, 14:30
1526

Під час колегії райдержадміністрації підбили підсумки виконання Програми зайнятості в районі. І хоча з роботою не просто, але протягом I півріччя 2016 року  обсяги витрат на виплату допомоги по безробіттю зменшилися, у порівнянні аналогічним періодом в минулому році. Безробіних стало менше на 15%. Загальна сума коштів виплачених на допомогу по безробіттю - 3381,1 тис.грн., що знаходиться в межах прогнозних видатків.

Збільшилася кількість роботодавців, які з початку року співпрацювали з центром зайнятості на 8,5% та подали 452 заявки на укомплектування вакансій, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року, збільшилася на 20%. В середньому на 1 вільне робоче місце претендує  3 безробітних. 

Чи не найбільше безробітних працевлаштувалося в оптово-роздрібну торгівлю, в сільські, лісові, рибні господарства та переробну промисловість.

 

Коментарі
29 Липня 2016, 18:16
Це не "Безробітних в районі зменшилось", а просто людей вже стало менше та допомоги почали платити менше. А, що ті дармоїди в "центрі зайнятості" роблять-це для всіх загадка.
29 Липня 2016, 18:48
Не видаляйте коментарів, які реально вам вказують на ВАШІ ПОМИЛКИ!!! Повторюю ще раз - не вводьте громадськість в оману. Цитата з вашого тексту: "Загальна сума коштів виплачених на допомогу по безробіттю - 3381,1 млн.грн." Повторюю ще раз - це повний брєд. Стільки не витрачає ВСЯ УКРАЇНА. Справжня сума - 3 млн. 381 тис. грн. Чи вже й з математикою у вас проблеми? Ви хоч знаєте яка астрономічна сума буде якщо перевести на нормальні цифри 3381,1 млн.грн. P.S. Не забудьте знову видалити коментар
29 Липня 2016, 18:59
Все налагоджуємо, скоро їх взагалі не буде. Бюджет зросте. Школи вже не потрібно закривати. Зарплати піднімем, землю засієм, надої зростуть о заживем, головне мене не звільніть.
29 Липня 2016, 19:09
Як що роблять? Та таким ледарям як ти роботу шукають.
29 Липня 2016, 19:09
Правильно - правильно Інна Михайлівна позакривати дармоїдів.
29 Липня 2016, 19:19
Чуєш Шановна! Ой багато роботи понаходили!!!!!!!!::::::))))))))))))))))) Слава Богу!!!!!!!! Якось сам справляюсь. А більших ледарів ніж "цєнт зяйнятасті" - це потрібно пошукати.
30 Липня 2016, 01:32
Ми розуміємо, що вам немає чим зайнятися, адже ви без роботи. Лише по клаві кривими пальчиками стукати гаразді. Та от біда за це вам ніхто не заплатить. Та ми вас вибачаємо та готові допомогти. Звертайтесь до центру зайнятості і ми вам обов'язково допоможемо - знайдемо роботу і у вас не буде часу писати тут усілякі дурниці. Так що приходьте, не соромтеся.
30 Липня 2016, 12:09
????