В районі триває патріотичний зліт православної молоді

29 Липня 2016, 11:27
2375

Днями в урочищі «Чебені» відбулося відкриття сьомого патріотично-православного дитячого табору Рожищенського Благочиння Волинської Єпархії Української Православної Церкви. Організатором табору, участь у якому взяло понад сто юнаків і дівчат – молодих патріотів нашої держави – вірян УПЦ,  став протоієрей Віталій Катеринчук, повідомляє сайт РДА.

1

1

 

27 липня табір відвідала голова Рожищенської районної державної адміністрації Інна Гайворонська.

«Дякую усім, хто долучився до організації та роботи табору. Сподіваюсь, що цьогорічний зліт молоді буде таким же енергійним, як і в минулі роки. Бажаю вам хорошої погоди, гарного спілкування та позитивних емоцій», – звертаючись до присутніх зазначила Інна Михайлівна.

По завершенні виступу голова райдержадміністрації вручила протоієрею Віталію Катеринчуку Подяку райдержадміністрації за організацію та проведення змістовного літнього відпочинку і оздоровлення дітей району.

Спільно з директором Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Олегом Шварцкопом, Інна Гайворонська передала дітям подарунки.

Подякували владі за підтримку та співпрацю Благочинний Рожищенської округи, настоятель Свято-Михайлівського храму міста Рожище, протоієрей Петро Іваничко та священик села Топільне протоієрей Віталій Катеринчук.

1

1

 

Коментарі
29 Липня 2016, 15:50
Патріотичні виховання по московськи.
29 Липня 2016, 16:08
що подарувала Гайворонська
29 Липня 2016, 16:12
так і пишіть московського патріархату оце є осередок сепаратизму в нашому районі на що дивиться самооборона
29 Липня 2016, 16:53
А до чого тут "московського патріархату", про нього навіть ніхто і не згадує. А по друге все залежить від самих отців. Якщо наш Благочинний хороша людина, то чому нам не ходити до нього, а вірніше не до нього, а в Храм, який будувала громадськість? А ти паморочне, напевне в жоден Храм не ходиш, як і та ж сама "самооборона", яка навіть напевне незнає з якої сторони заходити. Бо вони й не ходять в церкву.
29 Липня 2016, 16:57
а самооборона це що бабаї які все вирішують?!
29 Липня 2016, 17:07
Не те щоб бабаї, але всюди свого носа пхають - це факт. А тут запеклі агенти кремля наших дітей вербують. Неподобство.
29 Липня 2016, 17:07
Не те щоб бабаї, але всюди свого носа пхають - це факт. А тут запеклі агенти кремля наших дітей вербують. Неподобство.
29 Липня 2016, 18:12
Тільки "запеклі агенти кремля" - В ЛАПКАХ. А те, що священство району взялося на кілька днів дітей повиховувати нічого тут поганого немає. А ні краще на тих памороків дивитися, які на кожному кроці півас п"ють.
29 Липня 2016, 18:17
Один за два роки весь патріотизм звів на нівець, що скоро не буде кому країну захищати. А інка в нашому районі московські духовні скрєпи патріотичними називає. Тепер зрозуміло чому вона за весь час не допомогла нашим воїнам АТО нівчому.
29 Липня 2016, 18:20
Горіти вам в пеклі
29 Липня 2016, 18:40
Гайворонська патріотка зеленого долара та великого ...
29 Липня 2016, 18:40
Кому горіти в пеклі-це вже нехай Бог розсудить, а не тобі ГІВНЮКУ братися та й судити кому горіти, а кому не горіти.
29 Липня 2016, 18:49
А ще твердого.... Та де його вдома взяти?
29 Липня 2016, 18:55
Да-а-а. Кому чого не вистачає, про те і пише.
29 Липня 2016, 19:07
Нє, ну реально зелених доларів не вистачає
29 Липня 2016, 19:11
А і від гривні не відмовився б. Та й Гайворонська Інна Михайлівна нічого така.
29 Липня 2016, 19:12
Дивіться, як Тернавський на неї дивиться.
29 Липня 2016, 19:20
Мужик однако.
29 Липня 2016, 23:32
Враження таке, що основна мета всіх коментарів - облити брудом якнайбільшу кількість людей. І зовсім не має знчення кого -чи це священники, -чи голова адміністрації -головне обгадити. Невже отримуєте від того задоволення, збоченці?
30 Липня 2016, 02:52
Нещодавно пані Гайворонська заявила, що в нашому районі немає відведених місць для відпочинку на водоймах. Виявляється, що є! Прошу санстанцію перевірити, чи можна купатися в урочищі "Чебені". Шкода дітей! Їм не тільки голову задурюють, а роблять досліди над їхнім здоров'ям...
30 Липня 2016, 12:30
Вона то може і нічого. Але груди з її грошима вже можна було зробити, а то не солідно якось з першим розміром ходити
30 Липня 2016, 12:31
Звідки там перший розмір? Там чиста нульовка
30 Липня 2016, 20:49
Ти в Ліпіни зїзди - перевірся. А то враження, що досліди з тобою робили коли родився. Перевіряли, що міцніше - плитка на підлозі в роддомі чи твоя голова.
31 Липня 2016, 00:26
Дуже змістовні коментарі, головна проблема в районі груди Гайворонської ПОЗОР НІ РОЗУМУ НІ ФАНТАЗІЇ
31 Липня 2016, 16:10
Ну якщо про роботу Гайворонської нема чого сказати, бо її нема, тоді можна хоча б про неї поговорити. А то звільнять і нічого згадати буде.
31 Липня 2016, 22:24
Шановні &quot;КОМЕНТАТОРИ&quot;, для того, щоб щось чи когось обливати лайном, потрібно це побачити. Чи хто з вас усіх за тиждень хоч раз з'явився там подивився, поспостерігав за тим, що відбувається? НІ! Невже це так далеко? НІ! А якщо вам цікаво, то одним із вожатих у цьому &quot;розсаднику сепаратизму&quot; був учасник АТО Валентин із села Залісці. Чи не дивно? Початок та завершення з'їзду відбувалося із підняттям та опусканням державного прапору під виконання гімну України, а сам прапор цілий тиждень майорів над Чебенями. Чи не дивно, як для &quot;агентів Кремля&quot;? Але, щоб це побачити, потрібно підняти дупу від комп'ютера, що дуже важно та незручно.<br/>ЗАСПОКОЙТЕСЯ!!! А то ваших коментарях нічого окрім бруду немає. Бджола знаходить квітку серед купи гною, а муха знаходить купі гівна серед квітучого поля. Не будьте мухами, не не надокучайте людям своїм смородом.
14 Вересня 2016, 16:31
Табір був вже восьмий. Запрошую всіх на другий рік побачити як виховуєме &quot; сепаратистів&quot;. Буду дуже радий всіх бачити!