Шановні платники податків!

27 Липня 2016, 10:30
2156 Джерело: http://195.248.234.252/

Всім, хто має земельні ділянки у місті Рожище, потрібно звернутись в Рожищенську міську раду і взяти квитанції для оплати земельного податку з фізичних осіб.

Сплатити податок потрібно до 31 серпня 2016 року.

Коментарі
27 Липня 2016, 16:26
Цікаво, а чим займається так звана "земельна" комісія міської ради?
28 Липня 2016, 13:47
І дійсно - чим вона займається? Після Васі-долара землі ж вільної вже немає. Все давним-давно продано чи здано у довгострокову фактично безкоштовну оренду. Хто не знає - у нас навіть береги Стиру знаходяться в оренді певних осіб на 49 років. Коли вже наїдяться...
28 Липня 2016, 19:25
А, що наша НЕШВНОВАНА міська рада не може навіть рознести квитанції, чи хоча би розіслати?
28 Липня 2016, 19:26
Во во. і ше одне вонт хоча би роз"ясніть, шо ао чьом7
28 Липня 2016, 19:41
Ти що у кам'яному віці живеш? Хто і де коли бачив, щоб в наш час була потреба щось розносити. Міська рада, що по твоєму - це кур'єрська служба доставки? Чи ти може хочеш, щоб тобі мер особисто вклонився, вручаючи рахунки до сплати. Повинна на сайті міськради бути інформація кому, скільки та на які рахунки платити. Всі ж у Європу хочуть. Раз твоя земля, значить тобі і думати яким чином якнайшвидше за неї заплатити. Потрібно в собі виховувати культуру платника податків. Як у всьому цивілізованому світі. А то дороги погані, влада значить винна, але платити я не за шо не буду, бо я не привик. І сам взнавати скільки платити не піду хай додому принесуть, бо я велике цабе, а по суті звичайне чмо...
28 Липня 2016, 21:35
наш мер давно пороздавав своїм убогим родичам земельку а на ваську бочку котить сикун
29 Липня 2016, 19:24
Чуєш "шановне"!!!!!!!!!! А ти чмо напевне й саме хрен податки платиш? А контрабандист ще той, або родичі, які за рахунок субсидій ще й живуть.
30 Липня 2016, 14:17
Де пропала стаття там де Бичинський податків не платить? Ай не хороше(((((((((((