Носії індійської культури їдуть у Рожище

27 Липня 2016, 12:00
2764 Джерело: pp.vk.me

В неділю, 31 липня, на площі Незалежності у місті Рожище відбудеться «Фестиваль культури Індії», який проведуть гості з Дніпра.

На вас чекають незабутні враження, приємні зустрічі та неймовірно файна атмосфера.

Гості презентують рожищанам індійську традиційну музику, класичні та естрадні танці, йогу, театральні мініатюри, мехенді (розпис хною) та холі (фестиваль кольорів).

Тож не вагайтеся! Приходьте в неділю на площу Незалежності о 19 годині та отримайте масу позитивних емоцій!

Коментарі
27 Липня 2016, 17:18
і до чого цей фестиваль краще б Івана Купала в парку організували!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 Липня 2016, 17:32
Цікавого хто запросив цих кришнаїдів?
27 Липня 2016, 18:22
Люди не будьте такими злими. Приїдуть гості, щось покажуть - і вже добре, грошей же не просять. Для нашого містечка провінційного - це вже якась розрада, якась нетрадиційна культурна подія. Хоча ні, мабуть краще піти банально набухатися у неділю, як останнє ватне чмо. Оце по нашому, оце по рожищенськи. Оце культурно відпочили. Те ж саме і зі святом Івана Купала. Саме свято вже майже місяць як пройшло, але ні - нам треба чергову масову попойку під Стиром, яка вже продовжується з року в рік близько 50 років якщо не більше. І не важливо коли відзначати те Івана Купала, хоч і в жовтні-листопаді лиш би ВСЕ РОЖИЩЕ ВИЙШЛО ТУПО БУХАТИ.
27 Липня 2016, 18:44
кожен судить по собі!!!!!!!!!!! а концерт: величезне багаття: нептун з русалками який припливав на лодці!!!!!!!!!!!!!
27 Липня 2016, 19:00
їх ніхто не запрошував, вони самі запропонували провести свято, їздять зараз по містах західної України
27 Липня 2016, 19:09
запитайте у відділу культури, чому вони не провели Івана Купала)) адже так розпинались, що відновлять традицію)
27 Липня 2016, 19:41
І що ж тут поганого? Що хтось приїде, щось нове покаже. Ніхто ж нікого не примушує приходити. Люди добрі, да перестаньте ви бути такими затягнутими селянами.
27 Липня 2016, 20:59
розносили спід та та тріпер а тепер невдахам які намагаются перетворитися на европолішуків розносять індійську культуру.ми що дебили