Рожищанин освідчився коханій на вежі Луцького замку

26 Липня 2016, 11:02
7439

Мешканець Рожищенського району Сергій Олійник освідчився своїй коханій, 21-річній рожищанці Юлії Зарадюк, на в'їзній вежі Луцького замку.

Відео пропозиції руки і серця з'явилося на YouTube-каналі Vani4ko group. Ролик вже набрав понад 3 з половиною сотні переглядів.

 

Коментарі
26 Липня 2016, 14:21
ій років.може це його мама
26 Липня 2016, 17:00
і де це такі хлопці в нас проживають???!!! наречений ну просто красень!!!!!!!!!!! ох повезлож цій Юльці!!!!!!!!!!!
26 Липня 2016, 17:32
а родись везучою))))
26 Липня 2016, 17:38
вона реально ніяка проти цього красеня, тут приказка якраз в тему
26 Липня 2016, 18:07
Все Ромка - надумаю таке) то весь Корінь Мандрагори запрошу) або ж вас з Орестом типу Bohema Shines) Реально класно!!! Щастя і кохання молодятам.
26 Липня 2016, 18:16
Молода дійсно не красуння,але головне вони закоханні ))
26 Липня 2016, 19:36
Найголовніше це душа. Знаю Юлю вже 15 років! Вона дійсно заслуговує на найкраще! Дуже хороша людина і я бажаю їй всього самого самого!<br/>Юля, я дуже рада за тебе
26 Липня 2016, 20:00
????????
26 Липня 2016, 20:05
Підтримую Ірину, особисто я з Юлею мало знайомий, але ті рази коли її бачив то вона справляє враження життєрадісної веселої та позитивної людини. Пам'ятайте фразу: &quot;Що з вашої краси - якщо ви гнилі з середини&quot;. Заради якогось &quot;черствого сухаря&quot; такого би ніхто не робив. Очевидно в Юлі є те, заради чого робляться ось такі незабутні романтичні зізнання. Сергій та його друзі молодці! Бажаю закоханим побільше ось таких чудових моментів у їхньому житті. Миру та кохання молодята!
27 Липня 2016, 11:05
Зовнішня краса у цьому житті - це ще не все. Зразу видно, що Юля дівчина не жадібна. Щиро кохає свого хлопця. І голова їй не болить часто, і ноги не крутять...
27 Липня 2016, 12:43
Дорогенькі , не звертайте навіть найменшу увагу на злі коментарі. Це від заздрості ВЕЛИКОЇ. Бажаю вам кохання і щастя !
27 Липня 2016, 21:27
Дуже гарно ! Романтики ще не перевелися,а дівчинка красуня,тому що кохає і кохана.а декого давить жаба...
27 Липня 2016, 23:09
МОЛОДЦІ!!!! І Сергій і його друзі і Юля (якихя не знаю, крім Мар'яна) !!!!! Великого вам ЩАСТЯ і КОХАННЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!))))))))))
28 Липня 2016, 03:25
Пффф, а хто Мар'яна не знає??
29 Липня 2016, 09:26
Сергія я дуже добре знаю він живе на Дубищах