Разом з «Нивою» на схід попрямував і рожищенський акордеон

25 Липня 2016, 19:30
4399 Джерело: фото Волинського агентства розслідувань

Разом з відремонтованою «Нивою» для «Айдару» (про яку Район.Рожище писав 24 липня)на схід попрямує акордеон від відомого рожищанина Сергія Горбача.

Про це пище Волинське агентство розслідувань.

«Допоки бус дозавантажують до «Серця патріота» підходить керівник аматорського колективу «Любо» Сергій Горбач. Він приніс акордеон. «Дєд Волинь» (він же 63-річний Сергій Добродомов) розповідає, що цей музичний інструмент  везуть на передову в Авдіївку. Його полагодили спеціально для командира роти 39-го розвідувального батальйону з позивним «Колдун».

Ремонт акордеону оплатив директор ТзОВ «Волинь-зерно-продукт» Євген Дудка. Сергій Горбач говорить, що також саме за його підтримки, він зі своїми колегами виступали зі своєю пісенною програмою в зоні АТО – і в частинах, і в госпіталях. Побували у тих куточках зони АТО, де нікого не було упродовж двох років.

Він зауважує, що хлопці зустрічали їх дуже щиро. Для них виступи артистів – це фактично єдина можливість переключитися та хоча б на кілька хвилин забути про війну.

Сергій Горбач розповідає, що займається волонтерством постійно. Бійці з передової найчастіше просять запчастини до техніки – цвяхи, запчастини, скоби, плівку, мотори до авто. Їх чоловік збирає в зону АТО з допомогою своїх друзів та знайомих», - йдеться на сторінках видання.

Коментарі
25 Липня 2016, 23:02
Во, Сєрьога, молодець, робить справу мовчки!
26 Липня 2016, 00:19
Що це за бред "відомий рожищанин Сергій Горбач"...Можливо, ще й почесним громадянином міста його зробимо?...
26 Липня 2016, 00:20
Во, прикол. Горбач волонтер. Ще напишіть, що Новосадиха волонтерша.
26 Липня 2016, 00:48
Що, друзі-недруги, закрутились? Чи думаєте, що лише Ви волонтери??? Так, Ви волонтери, але Ви й, потрібно визнати, великі піарщики. А Горбач дійсно волонтерить, але на відміну від Вас не афішує так як окремі громадяни - жителі міста Рожище. Перестаньте нарешті вважати себе пупом землі і поважайте інших людей, які нічим не гірші від Вас. Будьте ласкаві.
26 Липня 2016, 01:04
Горбач браконьєр. його декілька місяців назад зловили на Кубанях. вже напевно й суд був
26 Липня 2016, 01:16
Горбач браконьєр, але всю спійману рибу переробляє на консерви і завозить в АТО.
26 Липня 2016, 01:27
Шановні, щодо браконьєрства і консерв та публікацій під моїм імям - ну не будьте ж такими злими, будьте добрішими, ми ж можемо бескінечно довго обливати один одного брудом і змагатись в тому хто має більше гріхів, а хто святіший - що це нам дасть? Нічого. Абсолютно. Чоловік - Горбач Сергій Васильович - дійсно багато робить для АТО, але це відомо обмеженому колу осіб. Повірте, багато людей робить волонтерство і не афішує про це, бо це - наш обов"язок, а не пихатість від зробленого.
26 Липня 2016, 01:31
Не вірю що Горбач щось робить просто так. Вони, як поїхали в Ато то де тільки можна розпіарили. А співун він дійсно нормальний.
26 Липня 2016, 01:36
Можеш не вірити, справа особисто твоя. Але для чого тут знову роздор вносити??? Про багатьох волонтерів і не тільки волонтерів можна нагородити багато поганого - і що? Що це дає? Може уже час до єднання???
26 Липня 2016, 11:22
ага, час до !"@ння )))
26 Липня 2016, 12:57
Ви що зглузду зїхали? Горбач був ярим прибічником і членом партії регіонів. Із за такихих і почалась війна на Сході. Сьогодні комусь вигідно зробити з нього волонтера. Видно, гра продовжується.
26 Липня 2016, 13:31
Членами партії регіонів було багато людей і що з того? Що з ними робити? Це такі самі люди як і всі інші, як і ті, що були в Нашій Україні, які і ті що зараз в БПП чи НФ. Думай, що верзеш. А щодо того з чого почалась війна в державі - то історія з часом розставить крапки над "І". Щодо Горбача Сергія... то він, на відміну від інших, не піариться, а просто робить те, що йому під силу на благо держави. Зрозумій це, знаючий!..
26 Липня 2016, 15:03
Пані Тетяно Петрівно, а чому саме зараз почалася волонтерська діяльність вашого коханця і її піар? Чи не тому що волонтерством ви хочете прикрити Горбача в суді, адже йому можуть впаяти реальни строк?
26 Липня 2016, 16:14
волонтер всраний! акордеона він передав!
27 Липня 2016, 01:10
А Дулюк тобі що зробив на вухо наступив?
27 Липня 2016, 02:05
Горбач - рожищанин????? Горбач - волонтер???? Людей не смішіть!!! Цей чоловік, без власної вигоди через губу не плюне!!!! Можете закидати мене камінням, але то є незаперечний факт!!!
27 Липня 2016, 02:07
ти у всьому бачиш дулюка. заздриш, напевно.
27 Липня 2016, 12:10
Чого ви ганите Горбача? Самі досконалі і без натяку на гріх? Так, він неоднозначна особистість, але у вас, АКТИВІСТІВ, людей з темним минулим більше, ніж у Рожищі якісних доріг. Позакривайте свої погані роти і не патякайте, а то про ваші діяння почнемо писати, хоча тут не напишеш, тут сайт продажний і пише тільки про неугодних, а про своїх навіть коментарі видаляє. Да, Ірино, видаляємо??? Досліди наприклад декларацію про доходи того ж таки Дулюка Саши - тобі це легко зробити і тоді подумаємо-погадаємо всі разом за що він живе - мабуть манною небесною??? задрали уже, срані активісти, бо тільки ви щось можете а всі решта ні, та вам треба тихенько ходити і мовчки сопіти, бо і по вас буде подзвін, так само як і по кожному!..
27 Липня 2016, 20:13
Напиши мою декларацію . Може я в тебе щось вкрав чи забрав. П ро те що я зробив чи не зробив це вже не тобі судити. А зараз я заробляю гроші щоб потім знову тебе дьоргати за вуха ти мене зрозуміла патріотка з великої букви
27 Липня 2016, 23:16
Пропоную всім шанувальникам (коментаторам) Район Рожище збиратися раз в тиждень і обговорювати популярні статті віч на віч. Шановна редакція організуйте подібне ток-шоу!
29 Липня 2016, 00:35
Так смішно виглядає написана стаття ,що аж плакати хочеться .Про Ниву тільки пару слів а про Гообача і акордеон сплошний піар ,навіть фотографію вліпили. Ці "волонтери то 2 афірюги лиса Алиса і кот Базіліо.
29 Липня 2016, 16:22
Знов Бандери голос чути в лісі хлопці кулемет сховали в стрісі за вікном регіонал співає гримнув постріл і його немає