Чи розрахувався з боргами перед луківською громадою Німб-7?

23 Липня 2016, 09:20
1995

216 тисяч гривень. Таку суму боргу станом на 1 липня 2016 називає луківська сільська голова Лариса Забожчук. ТОВ Німб-7, що займається видобутком піску, так і не розрахувався з луківською громадою.

Минулого року це підприємство сплатило  80 тисяч гривень орендної плати.  Але восени Держгеонадра припинили спеціальний дозвіл на видобування піску для Німб-7, - йдеться у відповіді на інформаційний запит.


 

Разом з тим у березні цього року в ексклюзивному коментарі для Район.Рожище голова РДА Інна Гайворонська запевняла:

«За минулий рік підприємство заплатило 260 тисяч гривень боргів. Це була наша спільна робота з податковою службою, оскільки вони боргували не тільки за землю, а й по обовязкових платежах, і до державного бюджету. Станом на сьогодні видобувач піску в Крижівському родовищі боргує району по платі за землю 91 тис. грн. Всі матеріали про подання позову господарському судочинству, щоб примусово стягнути з них ці кошти і розірвати угоду про оренду землі, – у прокуратурі».

Хто з двох посадовців каже правду, розібратись непросто. Ще складніше змусити надрокористувачів бути соціально-відповідальними. Можливо, коли буде втілено адмінреформу і громади відчують себе господарями, такі ситуації або не виникатимуть взагалі, або вирішуватимуться значно швидше.

Коментарі
23 Липня 2016, 12:24
Інка гайворонська сама кришує цей бізнес з піском от і вся каша
23 Липня 2016, 12:28
Інка на звільнення
23 Липня 2016, 16:40
ЗАБРЕХАЛАСЯ І НЕ ТІЛЬКИ ТУТ!
23 Липня 2016, 16:40
ЗАБРЕХАЛАСЯ...
23 Липня 2016, 18:32
На вихід з речами...
23 Липня 2016, 20:00
з речами вийшли ви вже і то давно
24 Липня 2016, 13:23
помовч!Бо буде погано!
24 Липня 2016, 18:25
Я тепер Гайворонська - Савчук з помістя Підлісківського
25 Липня 2016, 00:10
<p>Шановні депутати скільки ще часу ви будете терпіти ту ..... на посаді. Кінець кінців поставте питання про недовіру, вкажіть їй на її місце!</p>
25 Липня 2016, 00:57
Шановний, не депутати її обирали, не призначали, навіть не погоджували. На цю посаду призначає президент своїм указом і тільки він її і може звільнити. Перестаньте гратися в показову демократію. У депутатів немає жодних повноважень стосовно голови РДА. Чхати вона хотіла на депутатський корпус. Мають свого "беззмінного" голову - Музику, хай йому виявляють недовіру. Хоча, хто там зараз ті депутати. Сміття одне. Потапчук, Паламар, список можна продовжувати. Позорище одне.
25 Липня 2016, 01:02
Схоже Інна Михайлівна неможе адаптуватися. Потрібно звикнути, що ти за столом , а не під ним.
25 Липня 2016, 01:22
Ви закони вчіть, або спитай Масалова, хто що може. А нинішній склад ради з своїми за та проти, менш залежний. Хоча в попередньому таку голову делетантку давно б з їли.
25 Липня 2016, 01:26
Інна Михайлівна попрошу вас в своїх коментарях мене не згадувати.
25 Липня 2016, 12:13
Ви мене сюди не плутайте. Мене пішли через ситуацію в країні. І продажні депутати райради тут ні до чого. Люди з автоматами така знаєте штука стрьомна. А депутати вони ж як стадо, поки влада регіоналів була сильною, то всі сиділи і тихенько сопіли в дві дірки. Тому порівняння в попередньому коментарі явно не адекватне. З другої сторони, якщо депутати в нас такі всемогущі та сміливі, то вперед, звільніть голову РДА. А не тут на сайті своїми примарними повноваженнями вихваляєтеся. Мол схочемо, то кого хочеш проженемо, звільнимо. Такі ми ділові, що аж не можу. Не смішіть людей, обранці блін.
25 Липня 2016, 12:17
Що да, то да. Понти аж пруть, а де реальна робота, що зроблено? Засідають-засідають, а толку ніякого.