Конкурсанти прийшли, а комісія не зібралася

21 Липня 2016, 14:30
5756

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти та молоді РДА так і не відбувся. Ще 4 липня цього року на сайті Рожищенської РДА опублікували положення про умови, де, зокрема, йшлося про дату його проведення.







 

Документи на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади керівника відділу освіти та молоді подали троє претендентів: колишня начальниця відділу освіти Антоніна Клімчук, спеціаліст апарату РДА з питань контролю Наталія Яковлєва, заступник директора терцентру Шварцкоп Наталія.

21 липня о 11.00 конкурсантки з'явилися в РДА, а комісія так і не зібралася. Виявилося, що двоє її членів раптово захворіли, інші двоє теж відсутні з поважних причин. Із членів комісії з'явилися лише заступник голови РДА Інна Сергійчук і начальник управління фінансів райдержадміністрації Лілія Клебанська. Про це повідомила заступник голови Громадської ради при РДА Власюк Марія

«Чому ніхто не повідомив учасниць про те, що конкурс не відбудеться, не відомо. Так само не зрозуміло, чому не замінили членів комісії. Адже, наприклад, один з них ніби-то у відпустці. Такі ж речі плануються. Конкурс відклали на невизначений термін. Кажуть, що для його проведення треба більш досконало вивчити новий закон про держслужбу і проконсультуватися з фахівцями», - розповіла пані Марія.

Нагадаємо, що раніше «Район.Рожище» публікував позицію однієї з конкурсанток, колишньої очільниці відділу освіти РДА Антоніни Клімчук щодо її звільнення з посади викладену у статті «Влада навиворіт, або «Перш, ніж піти, скажу…»

Коментарі
21 Липня 2016, 17:45
повний абзац
21 Липня 2016, 18:14
Антоніна Клімчук НІКОЛИ не була "начальницею" відділу освіти та молоді
21 Липня 2016, 18:34
Антоніна буде ще керувати!!!А ті ді претенденнтки...Ну це несерйозно...
21 Липня 2016, 18:47
Комісія чогось тягне резину.вони чогось бояться Певно одну з конкурсанток Знаете.кого? Правильно!.
21 Липня 2016, 18:53
Шварцкоп хотів пропхнути свою родичку
21 Липня 2016, 19:09
Ну як можна Шварцкоп Н. та Яковлєву допускати до такої посади це абсурт
21 Липня 2016, 19:27
список комісії в студію.!!!!!!!!!!!!!!!!! а ще поіменно - з яких причин не з"явилися. попахує навмисним зривом
21 Липня 2016, 19:29
ви не в куурсі?Шварцкопи всюди!в собезі,в терцентрі,соц.молоді в самообороні,в теплоцентрі.підростуть діти і ще десь будуть!
21 Липня 2016, 19:49
КУЧА ! Шварцкопів))))
21 Липня 2016, 20:14
Це шварцкоп хоче свою родичку пропихнути. Видно не вийшло.
21 Липня 2016, 20:19
склад комісії; Клебанська Масюк Сергійчук Клімович Шкільний ........Це найчесніша комісія. Не спромогтися провести конкурс це вже смішно. А взагалі влада в районі є......! І якщо є то питання чи її поважають. Може обявимо конкурс на голову рда тоді щось поміняється.....курча мать
21 Липня 2016, 20:23
чиє б мичало
21 Липня 2016, 20:25
всі поважають тоньку аферистку і гоп компанію
21 Липня 2016, 20:27
о там гоп компанія самих чесних і порядних в лапках
21 Липня 2016, 20:29
на чолі з тонькою політичним діячем україни
21 Липня 2016, 20:31
то може таку діячку в міністерство освіти в київ чого таланти такі гинуть в вишеньках
21 Липня 2016, 20:32
Ганьба району з такими конкурсантами.
21 Липня 2016, 20:33
особливо з Клімчук
21 Липня 2016, 20:35
район в нас нормальний тільки такі овци як антоніна не можуть стада знайти собі нікому не потрібна
21 Липня 2016, 20:55
Тонька абзац повний. Куди баба лізе? Воно думає якшо вдруг пролізе в освіту як в очі дивитися колегам? Як з ними працювати? В Вишеньки хай валить, в школу! Вчительоха!
21 Липня 2016, 20:57
Тонька вже розказує освітянам що вона їм зробить і покаже де раки зимують
21 Липня 2016, 20:59
та вчительоха обгадила вже всіх кого могла навіть тих з ким спала а потім підставляла
21 Липня 2016, 20:59
Тонька, не палися
21 Липня 2016, 21:03
то короста
21 Липня 2016, 21:04
нам такого керівника як клімчук не потрібно, бо буде бунт
21 Липня 2016, 21:08
хай розкаже антоніна як з коханцями службовим авто по лісах їздила і била машину а тепер порядочна як в пословиці
21 Липня 2016, 21:31
Тоня, то півбіди. Хоч поняття якесь має... А от Яковлєва- ото даааа.... Ця людина нікого не чує і не бачить, там власні інтереси на першому місці. Не одному крові попила... Схаменися , Наталко, поки не пізно. Вчителі то тобі не держслужбовці, якщо шо то мало не покажеться... Чи може зразу побіжиш стукати голові рда - на це ти майстер... сиди тихенько, перебирай контролі і не пнися на посади.... бо й татко сімон тобі не поможе - пройшов його "зірковий" час...
21 Липня 2016, 21:38
тонька не палися
21 Липня 2016, 21:39
о має поняття тоня то має тільки в іншому місці тіла
21 Липня 2016, 21:54
О, знов Потапчук обізвався і хоче до "хлібної" комісії. А чому з лісівниками не виїзджав на короїдів подивитися. Тебе з запрошували. Що був не в змозі? А то сам підняв хай, що ліси вирубують беззаконно, а потім в кущі. Не гоже, не по депутатськи якось
21 Липня 2016, 22:00
При чому тут Тонька, вона прийшла, а де комісія. Що за хвороба в Рожищах? Може, свинячий грип...
21 Липня 2016, 22:01
Перестаньте гадити мою жінку. Вона найчесніша у світі, і ні з ким, ніколи брудними справами, про які ви всі тут натякаєте не займалася. Я їй вірю, і знаю, що все це брехня та наговори заздрісників та відвертих ворогів. Вам поперек горла її розум, чесність, компетентність, вміння працювати з людьми. Я розумію, що в такої надзвичайно красивої жінки тьма суперниць за чоловічу увагу в районі, та повірте, їй це не потрібно. Вона любить лише мене. Я це точно знаю, тому спіть спокійно і не заважайте іншим
21 Липня 2016, 22:01
А СКАЗ
21 Липня 2016, 22:04
вона любить всіх чоловіків які їй вигідні а ще як випє то ховайтеся
21 Липня 2016, 22:06
а звернення яке писав коханий чоловік до голови адміністрації з просьбою розібратися в аморальній поведінці жінки клімчук а.с- то це що було нло
21 Липня 2016, 22:09
Я особисто нічого не писав. Це все брудний наклеп. Щоб Тонічку дискредитувати. Такого звернення в природі не існує і ніколи не було. Це чиясь хвороблива вигадка
21 Липня 2016, 22:15
Якщо знаєте з ким Тонька реально совається чи совалась, то пишіть конкретно. А якщо ні, то немає чого тут одним місцем тарахтіти. Чи ви всі просто "трохи стурбовані" тут позбиралися?
21 Липня 2016, 22:16
Дуже шкода, якщо хоч одна з них займе цю посаду, освіті кінець. Яковлева, Шварцкоп не працювали жодного дня в школі, вони дуже далекі від цієї галузі. Шановні, якщо у вас є мізки то заберіть документи поки не пізно. Шварцкоп - соціальний педагог, що ти тямиш в управлінській діяльності. Яковлева - дуже конфліктна особа, як ти збираєшся працювати з педагогами, це ж тобі не РДА. Клімчук - твої проблеми уже всіх дістали. Якщо хоч одна з цих кандидатур займе посаду начальника, реакція освітян буде бурхливою. Шановні, Вас не сприймуть у цій ролі!!!!!!!
21 Липня 2016, 22:18
існує існує 2010року
21 Липня 2016, 22:19
Пане Пироганич, даремно ви думаєте, що вас всі сприймуть
21 Липня 2016, 22:22
Я ще раз повторюю - це цілковита брехня. Я нічого такого не писав. А ні - то будьте добрі скріншот на сайт. Я не боюся. Але ж де йому у вас взятися? Еге ж...
21 Липня 2016, 22:24
і пояснення ти ще писав забув
21 Липня 2016, 22:26
8 лютого 2010
21 Липня 2016, 22:27
люди добрі що це робиться ото начальник освіти
21 Липня 2016, 22:30
Про що ти тут патякаєш? Які пояснення, троль нещасний. Боїтеся мою Тонічку - зразу видно. Ну нічого вона все одно переможе, правда на її стороні. Вона ще буде не тільки освітою керувати, вона ще буде тут головою РДА. Тримайтеся тоді бюрократи, навчить вона вас працювати по новому
21 Липня 2016, 23:31
Тонька -то не півбіди -то більше ніж ціла біда. Почитали в сьогоднішньому Нашому краю статтю "писательки"- ну це повний діагноз - судитися з 2011 року!!!!!!! І чули, що знову судитися пішла - хвора баба! Як такій можна довірити освіту в районі - цеж ходячий конфлікт! Взяла собі нік Чоловік Антоніни і видає бажане за реальність - тільки перечитайте той ідіотизм.
21 Липня 2016, 23:49
Да чого ви сваритесь.випишіть начальника освіти з ЄВРОПИ ви жхотіли в європу.
21 Липня 2016, 23:56
Усім доброго дня! Дякую тим хто і далі підтримує мене, не приховуючи своїх імен. Сьогодні справді було огидно дивитись на цей цирк. Я свідома того, що якщо влада обласного рівня тебе запланувала змести - так воно і буде. Бо я впевнена, що не погодивши з верхами, вони цього не чудили б. Вчора,20. 07. 2016р. мені задзвонила адміністратор Т. Корнатовська та запросила на 10.00, щоб провести інструктаж перед конкурсом. Сьогодні о 9.30 вона знову зателефонувала і нагадала, щоб я не забула взяти паспорт. На 10.00 я прийшла, зайняла місце у залі, де стояло три комп'ютери для тестування. Я зрозуміла, що когось нагнули, щоб брав участь у конкурсі, бо у вівторок,19.07.2016р. до одного з директорів шкои, їздили додому три рази, але він навідріз відмовився. Хоча у понеділок сплив час подачі документів. Я за конкуренцію, але живу і справедливу. Ото ж, що стосується конкурсу. Я прочекала хвилин 20, до залу заглянула заступник голови Інна Сергійчук та запитала, чи я готова до конкурсу. Я сказала: "Звісно, що готова." Потім, через 10 хвилин, зайшли два члени комісії: І. Сергійчук та Л. Клебанська, а також ще два конкурсанти, прізвища яких ви уже знаєте. Я не дуже здивувалась, що дівчата прийшли, адже вони підневільні. А от мене більше здивувала інформація Сергійчук, що конкурс не відбудеться, бо не має кворуму комісії. Як з'ясувалось згодом, уже в понеділок були відомі причини, через які члени комісії не візьмуть участі у роботі. Для чого тоді був той цирк? Повідомляти мене, щоб прийшла раніше, підключати комп'ютери, отримувати логін - пароль і просто не провести конкурс. Чи не чергове знущання дад моєю гідністю. А тепер звертаюсь до тих, хто так щиро брудом обливає. Спочатку було ранимо, але потім виникла до вас лише жалість. Ви ні на що не спроможні, ви за своєю люттю не бачите багатоманіття нашого життя, ви не працюєте над собою - ви просто тупієте. Вас одна, максимум дві людини, якій так подобається називати мене Тонькою, будь ласка, бо більше ви нічого зробити не можете. Саме примітивніше, що ви можете, це вилити порцію безпідставного бруду. А тепер, що стосується колективу, з яким мені доведеться працювати у разі перемоги(як ви пишете). Хочу сказати, що за п'ять з половиною років, у мене конфлікту з колективом відділу освіти та його структурних підрозділів, не було. І нікого я не гадила. А факти про досягнення 2005 -2011рр. це звичайно спільна заслуга, але мабуть вони і були через злагоджену нашу роботу. Кожна організація переживає піднесення і падіння. Я відразу звернула увагу, що мова йде не про особистості, а про конкретну роботу галузі,яку я на той час очолювала. Заразом скажу, коли я повернулась на посаду начальника відділу освіти, мене зустріли щиро та привітно, з букетами квітів. Окремо хочу звернутись до колективу бухгалтерії відділу освіти. Ви чудові люди і прекрасні працівники. Ви завжди були і залишаєтесь пунктуальними та відповідальними. Даруйте, але я просто змушена була познайомити журналістів з актом ревізії 2011 року. Звичайно, що речення"нарахування премії працівникам бухгалтерії без наказу керівника" , яке впало в око журналістам, не сприймається вами. Але ми добре з вами знаємо, що тоді довести нічого не було можливо. У вас була, і мабуть наразі є, дуже мізерна заробітна плата, тому ми погодили на той час нарахування і виплату премії за квартал, про що зазначили у наказі. Однак, КРУ розцінило це, як не правильне формолювання наказу. Але, не хвилюйтесь. Все таємне - стає явним. І по - малу усе стає на свої місця. Я дякую вам за підтримку. Отже, дорогенькі мої воріженьки - дописувачі, не хвилюйтесь за мою співпрацю з колективом. Якби було все так кепсько як ви пишете, то уже давно хтось з освітян пішли б наперекір мені та пішли б на посаду цю - але, як бачите, вони солідарні зі мною. Мало того, щей постійно дзвонять і нагадують, що вони підтримують і чекають. А для мене уже давно не посада важлива - а побачити істине обличчя людей, які на крові і смерті наших дітей прийшли до влади...
22 Липня 2016, 00:00
А по м оему стаття в "Нашому краі" ( одна і друга-за підписом Власюк) - цілком логічні і виважені.І правильно.що Антоніна судиться.правду шукае.Дасть Бог знайде.Порушила вона нен7ароком застояне болото -ось і ворушиться гаддя.сичить. не знають .що придумати .щоб болючіше вдарити.Але вона -сильна жінка влна вистоіть. І неодмінно займе свое місце в цьому житті.Антоніно Степанівно.тримайтеся!
22 Липня 2016, 00:17
Тримайтеся! Все буде добре!!!! Я вам щиро бажаю!!! І сьогодні тримала за вас кулаки. Хоча як бачу ті пройдисвіти не знають що робити і як)))) Сміх і гріх! Але ви сильна!!!
22 Липня 2016, 00:38
Степанівна, а подайте на КРУ в суд за "розцінило це, як не правильне (грамотно написати "неправильно") формолювання наказу", бо Правді дуже подобається, що Ви весь час перебуваєте у судовому процесі. А після того займіться правописом, бо вчитель початкових класів має бути грамотною людиною, ну і Людиною... Бо інакше звідки потім беруться малограмотні лохи?...
22 Липня 2016, 00:40
Це так цинічно .що не можу заспокоітис я.А вони не думаютьщо громада сьогодні теж не мовчатиме?Це вони те ж саме хотіли з Рожищенським мером зробити але правда перемогла. Сволота і тільки! Думають що прийшли в крісла навіки? Не пройде і року.як кажуть... І відгукнуться ім іх брудні методи! Люди не даймося!!
22 Липня 2016, 00:41
Шановні, ви що там спите? Розвели бардак. Позабирайте оті плітки із сторінки, чи ви отримуєте задоволення читаючи їх, чи може хтось з керівництва отримує задоволення?!
22 Липня 2016, 00:42
Було три реальних кандидати на цю посаду,які протягом багатьох років працюють в сфері освіти і які гідно могли б протистояти Клімчук А.С.- але нажаль ніхто із них не зважився.
22 Липня 2016, 01:04
Тонька, заспокойся.Іди в Вишеньки і пиши кляузи на Льонюху - це в тебе прекрасно виходить, а в районі ти з випивонами і гульками опустилася нижче плінтуса. Ганьба!!!
22 Липня 2016, 01:13
Це добре, коли громада не мовчить. Але погано, коли "хтось" думає, що він - Правда і може наліво-направо прикриватись громадою. І нарешті, як можна було додуматися порівнювати Рожищенського мера з Вишеньківською брехухою? Це неповага до нього. Ну і про те, що Клімчук - сильна, не спорю про фізичну форму.А так це зветься нагла, бо по людях піде і не зупиниться.
22 Липня 2016, 01:15
Бухгалтерія точно Антоніну Степанівну підтримує - нам так сподобався МАГАРИЧ у Вишеньках за програш у суді - хочемо ще побухати на халяву!!! Степанівна, вперед, самогонка класнюча була!!! P.S. А які структруні підрозділи у відділі освіти - невже школи??? Завжди думали-гадали, що структурний підрозділ - це коли пряме підпорядкування, а тут Ви, Степанівно, кажете таке... Ми Вам віримо, особливо після того як водій їздить Вам за випивоном... Ну це ж не страшно - догнатись - то завжди діло святе!))
22 Липня 2016, 01:17
А що не правильно мера з Антоніною порівнюють? Вони ж з БЮТу - там всі брати-сестри!!!
22 Липня 2016, 01:19
Питання до влади? Невже не могли виставити кандидата з освіти.Ганьба..
22 Липня 2016, 01:22
До ото - то КРУ. Не ловіть мене на поодиноких орфографічних помилках, покищо усе роблю з космічною швидкістю, могла автоматично пропустити, бо перечитувати текст ніколи. А ви, кохані мої мовники, цим себе і видаєте, тепер мені зрозуміло із змісту коментарів, що це за сімейка підрядилась вивести мене зі строю - ні одним ви вже життя скалічили, змітаючи на своєму шляху до своєї слави. Але ж ви бачите де опинилась та слава. А на КРУ я до суду подала і усі адмінпротоколи суд скасував.
22 Липня 2016, 01:53
Зі слів Тоні цікаво і якого директора так напрягали???
22 Липня 2016, 01:55
Люди, говоріть краще все в очі, не ховайтеся за цими нещасними ніками.
22 Липня 2016, 02:15
Вже дивлюсь бухгалтерія, яку намагались підкупити самогонкою, підтримала. А ті численні "солідарні" освітяни, що "постійно дзвонять, підтримують та чекають", то, швидше за все, Микитівна непосидюча. А правильно треба написати "постійно телефонують", бо дзвонять у дзвони. І вже не спішіть набирати текст, як той космонавт, зважайте на граматику, професія зобов'язує. А, між іншим, Ви вже так навчились ті тексти строчити (в усіх газетах), що, може, спробуйте свої сили в журналістиці. А раптом це Ваше покликання, якщо із Вас просто пре. Пробачте мене, професіонали-журналісти, але треба бути напоготові, можуть і підсидіти.
22 Липня 2016, 02:19
Цікаво, а 0008 це ім'я чи прзвище, а може по батькові?
22 Липня 2016, 03:31
А що вас уже підсиділа? От вам горе, що підсиділа. Пре, бо вас вже переперло. Відійдіть спокійно в історію, бо крім вас її ніхто не гидить - мовники універсали. Наробили для району - аж хати повиростали і квартири, але вже боком вилазить. Ви ж як не намагались підкупити - нічого не вийшло!
22 Липня 2016, 13:53
Не було б так смішно, як би не було так боляче! Чітко проглядається проблема неспроможності керівників району забезпечити державні установи кадровими фахівцями. Це криза влади.На сьогодні люди радіють тому, що мають і це бережуть, бо знають, що перспектива у районі - примарна.
22 Липня 2016, 13:56
допишеться та тоня на свою голову
22 Липня 2016, 14:02
Не будо б так смішно, як би не було так боляче! Реакція громадян на конкурс свідчить про неспроможність влади забезпечити державні установи кадровими фахівцями з освіти. Це криза влади. Сьогодні помірковані громадяни цінують і бережуть те, що мають. Перспектива річ примарна у нашому районі.
22 Липня 2016, 14:10
Нам не треба Путіна. Ми один одного і так доб'ємо... Шкода. В душах тільки злість, ненависть. А де справедливість, доброта, співчуття і милосердя? А хто з нас без гріха?
22 Липня 2016, 14:14
Без гріха Олександр Дулюк.
22 Липня 2016, 15:03
Ще б ти скільки для людей зробив як Олександр Дулюк! Тоді б і іронізував. А то сидиш на роботі по клавішах б'єш. Ото й вся твоя робота. Попробував би щось для людей зробити, а не язика чесати.
22 Липня 2016, 15:11
а ти не на роботі по клавішах бєш
22 Липня 2016, 15:15
ПЕРЕМАГАЙТЕ ТИХ ЗЛОВТІШНИКІВ ТА ПАСКУД РІЗНИХ МАСТЕЙ!сВІОІХ ВОНИ ХОЧУТЬ СКРІЗЬ ПОНАСТАВЛЯТИ.ТА СКОРО ТІ СВОІ СТАНУТЬ ЧУЖИМИ БО НАРОД УЖЕ НЕДОВГО ТЕРПІТИМЕ!бРУДНА ПОЛІТИКА!оСЬ В ЧОМУ КОРІНЬ ЗЛА ТАК НЕ ПОВИННО БУТИ. аДЖЕ Ж І ДІТИ ЬЕ ВСЕ ЧИТАЮТЬ.вТІМ ДІТИ УЖЕ ДАВНО РОЗЧАРОВАНІ У БАГАТЬОХ ВЧИТЕЛЯХ.
22 Липня 2016, 15:39
вона їх засудить по судах її фішка
22 Липня 2016, 16:18
Видно щось пішло не за планом Савчука, тому і конкурс не відбувся.
22 Липня 2016, 16:27
Складається враження, що весь керівний склад РДА та її структурних підрозділів потребує повного перезавантаження.
22 Липня 2016, 21:14
Недарма наш район один із найгірших в області по розвитку. А коли ж наше"бідне" керівництво має займатися справами за плітками і інтригами? Соромно признатися, що живу у районі, де за рік не спромоглися призначити начальника відділу освіти. А винна в цьому влада і тільки влада. Складається враження, що до влади люди ідуть не для того, щоб зробити щось для людей і району, а щоб виясняти відносини і обливати всіх і вся брудом. Не можете керувати - звільніть місце!!!
22 Липня 2016, 22:16
Я ще раз публічно запитую. Де подівся коментар, надрукований сьогодні в 01.37, а також коментар у якому запитувалося, де він власне подівся та про цензуру і свободу слова. Він жодного образливого слова не містив. Та не порушував правил модерації. Для чого ви це робите і на догоду кому??? Ще раз повторюю у вас дуже непрозоре фільтрування коментарів. Але ви не думайте - читачі все бачать. Да й у мене скріншот є, бо щось мені підказувало, що так все і буде
23 Липня 2016, 01:09
ти вже б не хрюкав би
23 Липня 2016, 02:22
Що за коменти? Та король голий! Гайворонська всра. . сь. Гнати Пора ку.. ву. Загралась. Шкільний ч. . о на побігеньках. Оце владу дістали. Половина коментів з кабінетів адміністрації.
23 Липня 2016, 02:26
Половина коментів з адміністрації. Ганьба. Король голий. Гайворонська всра. . сь. Пора гнати ту ку. . ву з району. Сором за таке безвладдя. Досить вже з Савчуком накрали.
23 Липня 2016, 03:03
Давно казав призначте Пироганича
23 Липня 2016, 04:14
А про що ви писали?? Продублюйте будьте добрі, цікаво дуже.
23 Липня 2016, 10:54
що вже жовчью давитеся молодці
05 Серпня 2016, 01:27
Як Вам усім несоромно))) Займіться кожен своєю справою або підіть до церкви!!!