Сім'я переселенців потребує допомоги

21 Липня 2016, 10:05
1715

Голова організації РРГО "Рука допомоги" Світлана Чернобаєва на сторінці у мережі фейсбук повідомила, що допомоги потребує молода сім'я переселенців.

Івана та Карина Дідуліни переїхали в Рожище у квітні. Карина вагітна і скоро має народити. Чоловік поки що безрообітний, а дружина потрапила в лікарню - їй мають робити кесарів розтин. Сама операція досить дорога і може обійтися майже в 7 тисяч гривень. Громадська активістка просить допомогти небайдужих грошима, речами та ліками.

Зокрема потрібен пакет для пологів, одяг для новонародженного, постільна білизна, посуд та ін.

Просимо всіх небайдужих долучитися та допомогти молодій сім'ї та відгукнутися за телефоном 0509478777 - голова РРГО "Рука допомоги" Світлана Чернобаєва.

Коментарі
21 Липня 2016, 13:26
Давайте допоможемо.хто чим може.Але куди нести ту допомогу?
21 Липня 2016, 13:50
Може тут є підказка і контакти? http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/9818-svitlani-chernobaevii-pereselentsi-zi-shodu-potribna-dopomoga
21 Липня 2016, 14:45
Потрыбен конкретний телефон чи адреса поштова.
21 Липня 2016, 15:02
а на роботу батько не пробував влаштуватись?
21 Липня 2016, 15:16
Знаючи що дружина вагітна сидіти без роботи дуже мудро, нащо працювати якщо не дасть держава то знесуть люди
21 Липня 2016, 16:56
Добре влаштувалися: дай,принеси ,поможи .А нашим дітям,хто поможе.Руки є ,хай і помагають.Так все для них.
21 Липня 2016, 18:41
Люди будьте добрішими! Ввійдіть у ситуацію ціеі сім"і.Чужа сторона розбиті надіі.зірвані з насидженого місця...Не дай Бог нікому!
21 Липня 2016, 19:32
Це ясно ,але хто не дає ім шукати роботу!
22 Липня 2016, 01:13
А що в нас в лікарні не передбачена хоч якась допомога на перших порах??? Суто медична: ліки, набори на кесерів розтин тощо??? Не з Д\бюджету то районні програми повинні бути ??
23 Липня 2016, 11:51
От нехай держава допоможе..Районна лікарня на чолі з Редзієм.В УКРАЇНІ ПО КОНСТИТУЦІЇ МЕДЕЦИНА БЕЗКОТОВНА!!!!!!!