Рожищани отримали допомог та субсидій на 6 мільйонів гривень

18 Липня 2016, 17:30
1560

До  управління соціального захисту населення райдержадміністрації за різними видами соціальних виплат та субсидій у червні цього року звернулось 887  громадян району. Всього виплачено протягом  звітного періоду соціальних допомог та субсидій на суму 6 мільйонів 085 тисяч гривень, - інформує управління соцзахисту.

Прийнято  678 заяв для призначення різних видів допомог та субсидій.  Надіслано понад 3000 повідомлень про призначення субсидії.

Щодо питань спямованих на соціальний захист громадян, які  постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за червень до управління надійшло 44 зверненя. Виплачено коменсаційних виплат на суму – 81 тис. грн. Встановлено   статус трьом громадянинам та одній дитині. Виплачено коштів за пільговими рецептами на суму 7,8 тис.грн. в тому числі 0,78 тис. грн. на зубопротезування.

Виплачено 12 тис.грн. семи громадянам з числа інвалідів війни та  учасників бойових дій за надані стоматологічні послуги.

По 23 зверненням за червень проведено додаткову виплату одноразової грошової допомоги ветеранам війни на 20,8 тис.грн. 

Коментарі
18 Липня 2016, 21:18
РОЖИЩАНИ!!!!!
18 Липня 2016, 22:05
Скільки можна призначати всі ці гроші шабашнікам. І не важно де вони роблять чи в Польші чи Москві. В них є гроші шоб заплатити, через таких скоро всім відмінять субсидії. Вже таке було з дитячими, сначала всім платили, кому положено і не положено. А як стало забагато для государства товсім і відмінили. Треба дивитися добре, бюджет не різіновий
18 Липня 2016, 22:29
Дякуємо за виправлення.
19 Липня 2016, 14:57
а ХТО ТОБІ НЕ ДАЕ ЧИ ЗАВАЖАЕ НА ШАБАШКУ ПОІХАТИ? яЙЦЯ ЧИ ЩО?
19 Липня 2016, 15:49
Ніхто тобі не каже на шабашку не їздити. Заробляєш - значить маєш чим заплатити за комунальні. І на державну субсидію нема чого претендувати. Хай її платять лише тим, хто реально потребує, не може заробити. А то попривикали за чужий рахунок жити.
19 Липня 2016, 16:01
ТОБІ У ВЕРХОВНУ РАДУ ТРЕБА ЙТИ-ЗАКОНИ ПРИЙМАТИ.
19 Липня 2016, 16:21
А вми знаете що таке шабашка? Не дай бог нікому туди іздити! Наробитися треба як в рабстві а гроші можуть заплатити а можеш і "голий" додому приіхати.Без сімі .без нормального харчування без надіі-ось що таке шабашка по суті.Це вам не в кабінеті сидіти і два рази в місяць отримувати пристойну зарплату часом ні за що.Поідьте спробуйте .І їхай заздрість не точить ваші душі. Не там шукаете.Ви подумайте чому отримують субсидію люди які мають нелегальний бізнес і по кілька машин в гаражах?
19 Липня 2016, 17:25
І щодо нелегальних бізнесменів з вами цілком згідний, але я про те й кажу - нема чого за кордоном шабашити - свою державу треба розбудовувати. А то що буде як усі поїдуть? Кого запросимо в'єтнамців, бо китайці вже не приїдуть в них вже давно краще як в нас.
19 Липня 2016, 18:45
зНАЕТЕ Я ТЕЖ ПАТРІОТ СВОЕІ КРАІНИ АЛЕ ДЕ ТУТ ЗАРОБИТИ НА СІМ"Ю? дЕ НОРМАЛЬНА ОПЛАЧУВАНА РОБОТА?яК ДАТИ РАДУ ТАРИФАМ А ЦІНАМ ЯКІ РОСТУТЬ ЩОДНЯ? кРАІНУ РОЗБУДОВУЮТЬ ДЛЯ СЕБЕ ОЛІГАРХИ А НАМ ПРОСТИМ ТРЕБА ШУКАТИ ЩАСТЯ ДЕІНДЕ. оТ І ІДУТЬ ХТО КУДИ МОЖЕ.
19 Липня 2016, 19:43
І знову з вами згоден, проте цього разу лише частково. На сьогоднішній день є більш-менш достойні заробітки і в Україні. Варто лише пошукати. В крайньому разі для хороших фахівців точно є . Да, десь можливо трохи менші, але різницю в оплаті компенсує спілкування з дітьми, дружиною, престарілими батьками, які також подекуди як діти хочуть уваги. Хіба ви як любляча (сподіваюся) дружина не хотіли б кожної ночі спати поряд з коханою людиною, а не з холодною подушкою. І діти мабуть хотіли б з татом частіше чи на шашлик, чи на риболовлю. А не приїхав чоловік на місяць, а то й менше, як у нас часто буває, віддав гроші, попив з друзями, побачив дітей та дружину на скору руку і гайда знову. А життя проходить, як почуття. Задумайтеся над цим, років не проведених з сім'єю назад не повернеш...