У Ворончині відгуляли День села

13 Липня 2016, 20:00
2898

Святково вбрані люди прийшли на святкування. У Ворончині 12 липня відзначили День села. Забава розпочалася з урочистостей в місцевому будинку культури. Лунав концерт у виконанні мистецьких колективів, запрошених гостей, зі сцени вітав всіх сільський голова і представники влади.

Найкращі – отримали грамоти. 


1

 

1


1


 

Коментарі
14 Липня 2016, 12:20
Слухайте.л.ди добрі зокрема культура.чи не пора вже "зав"язувати" з тими Дн6ями села?Одне і те ж-оскому вже наіли.Придумайте щось інше.Там війна а вони гуляють...Проводяться ті дні здебільщого для галочки.
14 Липня 2016, 12:26
Шановна редакція ви вже дістали скрізь рекламувати теплоцентр. Схаменіться!!!!!!<br/>Вам більше немає чим занятися. Хай бурий сам себе рекламує.
14 Липня 2016, 12:33
Ти ще рекламу заборони на телебаченні, в газеті і тому подібне. І взагалі, напиши своє імя особисте. Я теж рожищанин, але я не хочу щоб хтось від мого імені писав. Плати гроші і себе рекламуй.
14 Липня 2016, 12:45
Заплати гроші сайту і тебе будуть рекламувати. Чи звідки по твоєму має взятися зарплата у журналістів, електроенергія, технічне обслуговування сайту і т.д. і т.п. ЦЕ РИНОК, БЛІН.
14 Липня 2016, 12:50
Воно то так, але з іншого боку і в світову війну люди женилися, дітей родили, щось святкували. А день села проводити чи ні, повинні вирішувати жителі цього самого села. Вони його проводять не для тебе, а для себе. Там, у селі, люди важко працюють кожний день, і це для них маленький привід відволіктися, просто відпочити, послухати артистів, хоч і аматорів.
14 Липня 2016, 12:53
Правильно! Давайте позакриваємо в селах бібліотеки, клуби, школи! Давайте, заборонимо їм проводити День села! Та що там зробимо більші податки на землю, а молоко, сир, сметану і тому подібне, взагалі будемо відбирати, бо вони ж село! Хай загнуться зовсім. Нащо їм відпочивати? Напевно ви таке не говорите чиновникам, які по барам п'ють-гуляють і про__ють державні кошти. А то нічого, що найбільше з села продуктів їде на війну. А то нічого, що найбільше сільських жителів стоїть там на Сході! Перш, ніж принижувати селян, подумайте, що можливо День села - це єдиний день в році, коли вони відпочивають та культурно проводять свій час!!!!
14 Липня 2016, 13:31
Ще один день в році, щоб був привід побухати
14 Липня 2016, 15:19
Та я не проти .щоб село відпочвало.мае право сам з села.Я про те.що Дні села стали вже заяложеним заходом.Треба щось нове екреативніше.та в нашоі культури на це не вистачае професійності. Написали один сценарій й вперед. Ось я про що!
14 Липня 2016, 17:47
то запропонуй креативний ти наш
14 Липня 2016, 20:59
Щоб роздавати безцінні поради, як саме і що організовувати потрібно, як мінімум, розуміти про що мова. День села організовує не культура!!!! День села організовує сільська рада!!! Тобто голова, депутати та ін. Окрім них в оргкомітеті є клубний працівник (найчастіше один!!!), який відповідає за концертну програму!!! Співають місцеві жителі, оголошують номери - це робота клубного працівника. Все інше наповнення свята від культури не залежить, можна зробити якісь пропозиції, але не факт, що вони враховуються.
14 Липня 2016, 22:09
А я про що? Хіба сільські клубні працівники-це не та ж культура? Чому ви .шановна пані себе від них позиціонуете? А може варто й з пропозиціею в село поіхати? Га?
15 Липня 2016, 02:17
Поїхали разом. P.S. Я не пані. :(
15 Липня 2016, 03:12
Чемпіоне, а як вам день села в Рудці? Креативу достатньо?
03 Серпня 2016, 10:38
не сміши, який креатив