В лікарнях по області скорочують ліжко-місця. В Рожищі скоротили 20

11 Липня 2016, 16:50
2230

На Волині мають скоротити 1864 лікарняних ліжка, згідно постанови Кабміну. Таке скорочення відбудеться в невеликих лікарнях. Про це, 11 липня повідомив Ігор Ващенюк,  начальник управління охорни здоров'я. За його словами, нещодавно Кабмін підписав постанову про скорочення ліжкового фонду. Норма забезпечення населення лікарняними ліжками становить 60 на 10 тисяч населення. Тож, зараз в області є необхідність скорочення 1864 ліжок, повідомляє ВАР.

Рішення, зазначив Ващенюк, пов’язане із тим, щоб зберегти персонал. За словами начальника управління охорони здоров’я, у районах вже повідомили про таку перспективу. Скорочення, найімовірніше, припаде на малокомплектні лікарні.

Ващенюк зазначив, що ліжковий фонд «не вирішує питання», головний акцент треба робити на людях та їхньому забезпеченні. За його словами, область недоукомплектована персоналом на 30%, тож у деяких лікарня на 60 хворих залишається по одній медсестрі. Вакантні посади не укомплектовуються, бо не вистачає фонду заробітної плати.

У Рожищенській центральній районній лікарні ліжко місця вже скоротили.

"Був наказ з Управління охорони здоров'я. Згідно цього документа ми скоротили 20 ліжко-місць. На якості обслуговування це не позначилося, на кількості штатних одиниць також. Кошти, які вивільнилися буть спрямовані на медикаменти", - повідомив Віктор Редзій, головний лікар Рожищенської центральної лікарні.

 

Коментарі
11 Липня 2016, 23:08
Бідні медсестри обслуговують таку кількість хворих, отримують мізер, а самі главні ПМЗДовці гуляють і п'ють сьогодні в робочий час і до цієї пори, аж гидко дивитися, коли вже нарешті нахляються і порозходяться, ніяк не можуть завершити святкування головної юристки-кадровички, тільки позорять ЦРЛ, йдіть в інше приміщення і не ганьбіть нашу лікарню своєю аморальною поведінкою, ото-то жінки пішли, ще й на яких посадах...
11 Липня 2016, 23:43
Тоді на що дивиться Мосійчук?
12 Липня 2016, 00:15
Так первинна медицина найбільше працює а в црл порожні коридори лікарі црл ну просто без роботи
12 Липня 2016, 00:27
Ото ж бо,до кого в црл не зайди,то або на робочому місці не має,то носа вернуть і відправляють до сімейного лікаря,а в амбулаторії тій і так коридор завжди переповнений.
12 Липня 2016, 03:39
я про адміністративну частину ПМЗД
12 Липня 2016, 12:11
Про нормальне медичне обслуговування можна лише мріяти і це-біда всіеі Украіни.а не лише Рожища.Реформи.мать іх!!!А що буде далі?
12 Липня 2016, 13:19
Те , що на території закладу це порушення, але в якій установі і в якому колективі несвяткують.<br/>Можливо в ЦРЛ? Святі !!! Особливо коли хворий присметі лежить , родичі бігають а персонал відділення з піснями майже в стільку. Оце позор. <br/>А це позаробочі години виходячи з часу надіслання шановна медсестра ЦРЛ, а ви не писати в інтернеті повинні а виконувати свої обовязки по наданню медичної допомоги хворим на відділенні.
12 Липня 2016, 13:57
В мене якраз вихідний. Вкуси себе за дупу
12 Липня 2016, 15:00
Етичний рівень Ваш відповідає вашому провесійному рівню &quot;ПОВНИЙ НУЛЬ&quot;.<br/>ОБМАНЮВАТИ НЕГАРНО.<br/> Порушення трудового законодавства ЩО ВИ робили в вихідний день на території підприємства.<br/>Значить Ваш керівник не контролює ситуацію в установі, та у Вас повний БАРДАК шановна.<br/>У Ваші обовязки входить надання медичної допомоги а не збір пліток та внесення роздору між ланками медицини .<br/>ПОРАДА !<br/>Змініть професію і ставлення до оточуючих.
12 Липня 2016, 15:01
Ось вам ще один ясекравий доказ &quot;ввічливості&quot; наших медиків.Ноу коммент.....
12 Липня 2016, 18:49
Про що ти мелеш? Вихідний день у мене - не так як у тебе, так би мовити &quot;державного службовця&quot;, який ні хрена не робить (хоч і зарплату добре підняли), а лише коменти по клаві стукає, - не тільки у суботу та неділю. А тоді - коли випадає за графіком, після чергування. А ти майбуть знову обіжрався спиртного та приїдеш відкапуватися? Скільки я вже вас таких за 30 років бачила. То адміністрація, то судді, то менти з прокуратурою. Хочеш, щоб у мене був вихідний, коли тебе привезуть у коматозі?
12 Липня 2016, 21:08
Моли бога.рожищанине.щоб не потрапити до ціеі медсестри...заколе...вона явно тобі погрожуе...
12 Липня 2016, 21:34
Заспокiйтеся, люди!
12 Липня 2016, 23:00
А особисто при зустрічі,в очі як то кажуть слабо?отото тєрпіли (як Скрябін покійний казав),тількі вмієте що по клаві стукати