В Рожище їде знаменитий співак!

06 Липня 2016, 21:30
4054

В неділю, 10 липня, в наше місто з концертною програмою «Історія кохання» приїде талановитий український естрадний співак, композитор, народний артист України, член Національної ліги композиторів України, Степан Гіга.

10 липня о 15.30 год. Прийдіть  та послухайте талановитого співака Степана Гігу.

Квитки можна придбати в РД «Просвіта».

 

Невеличка біографічна довідка:

Народний артист України Степан Петрович Гіга народився в селі Білки Іршавського району Закарпатської області. Талановитий музикант та співак, екстерном закінчив Ужгородське музичне училище.

Навчаючись у Київській консерваторії, мав право на вільне відвідування (в ті часи для цього слід було мати спеціальний дозвіл з Міністерства Освіти). Його викладачем був легендарний співак українсько-радянської епохи, професор вокалу Костянтин Огнєвой. По закінченню консерваторії Степан Гіга отримав направлення працювати солістом Національної опери України. Але відмовився, і, зрештою, обрав самостійний шлях естрадного виконавця.


 

Коментарі
07 Липня 2016, 00:40
теж мені зірка !!!!!!!!
07 Липня 2016, 01:54
Так на яку годину концерт? На афіші - 15:30, а ви пишете 16:30?????
07 Липня 2016, 02:44
Я думала Іво Бобул буде а тут звезда... Прийдіть краще на позачергову сесію ото лажа буде з новим карєром богдана і музики і козакевича і К зацікавила...
07 Липня 2016, 02:46
Концерт на 15:30 год. Дякуємо за пильність, виправили.
07 Липня 2016, 13:21
Козакевич великий мутант в рожищенський політиці старий жидюра грошей не може нахапатись бігає з партії бют то в укроп де грошенят побільше хапнути пройдихвіст.
07 Липня 2016, 18:36
Гіга мегапопулярна зірка! Всі приходьте!
07 Липня 2016, 18:56
Як Ваш коментар, стосується цієї новини? Коментатор "Ясьо Копачівський" головний ПРовокатор і ПІДбурювач...
07 Липня 2016, 23:08
а що до козакевича то це правильно написали ще той х... де які великі гроші він там бійся трохи бога всядься трохи не одного вже намахав
07 Липня 2016, 23:28
Копачівочко, чеши знаки в себе в селі сторожити. Дістали твої недолугі коментарі!!! Де не посій там вродиться! І завжди не в тему.
07 Липня 2016, 23:36
І взагалі, коментатори, до чого тут, в цій темі Козакевич? Наприклад, я не знаю навіть хто це такий. І скільки разів не читав дану публікацію, згадки про нього не знайшов! Який зв'язок??? Чого все ліпити в одну купу??? Чого від вашого бруду ніде нема проходу??? Чого ви не постріляєтеся вже нарешті? Все вам в житті не так! Навіть Гіга не догодив!!! Нащо ви взагалі живете?? В чому сенс вашого животіння??? Щоб гидоту писати? Йдіть капусту кропити, невдахи!!!
08 Липня 2016, 00:04
А це ти невдаха зажерся
08 Липня 2016, 01:53
А тобі, що завидно? Хочеш на Козакевича місці бути? Бабло лопатою в укропі гребсти? Не вийде! Там все давним давно домовлено!
08 Липня 2016, 03:11
До попереднього коментатора: - Ти хворе? П'яне? Чи просто тупе? Чи в Ліпінах дні відкритих дверей почали проводити?? Я питаю нащо якогось Козакевича до Гігі вчепили?? Ти розумієш своїми пропитими мізками, що не всі знають Козакевича і не всім він цікавий. Доходить? Люди хочуть прийти з роботи, відпочити, почитати, що в місті нового. Але ж ні сидить тут якесь чмо і гавкає в усіх коментарях.
09 Липня 2016, 00:40
Ти, що Музика? Тільки Музика буде так заступатись за Козакевича.
09 Липня 2016, 09:11
Ну всьо, хана тоби