У Рожищі пройшов перший етап турніру «Міський кубок з волейболу»

04 Липня 2016, 18:35
2220

З нагоди 20-ої річниці прийняття Конституції України в Рожищенській ЗОШ №3 відбувся перший етап турніру  «Міський кубок з волейболу». В змаганні взяли участь три команди: вихованці Рожищенського НВК №4, підприємці міста та працівники із місцевої Центральної районної лікарні (ЦРЛ).

У першій «запеклій боротьбі» зійшлися наймолодші учасники -  вихованці НВК №4 з працівниками ЦРЛ. Ця гра показала, що довгі роки тренування та великий «волейбольний стаж» дається в знаки і команда з лікарні перемогла з рахунком 2:0.

Друга гра між підприємцями та школярами також була не на користь юнаків.

Дуже гарною була фінальна гра, між підприємцями та представниками лікарні. Напружена боротьба, гострі моменти, під час яких глядачі реально тамували подих. І в результаті – переможцями стали команда з ЦРЛ. Друге місце посіли підприємці, а на третьому  розташувалися вихованці Рожищенського НВК №4.

Учасники отримали грамоти від міської ради та щиру подяку за проявлену ініціативу і пропаганду здорового способу життя.

Другий етап турніру «Міський кубок з волейболу» відбудеться, орієнтовно, в серпні, напередодні Дня Незалежності.